Co mówią Świnie?

Skąd pomysł na Świnie?

Geneza powstania naszej marki to zbiegniecie się w jednym czasie kilku historii, marzeń i pasji. Mamy nadzieję, że obserwując naszą witrynę i profile społecznościowe można zauważyć nieszablonowe działanie firmy oraz skupianie i wspieranie ludzi takich jak my. Już niedługo opowiemy więcej, obserwujcie Świnie.

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kiedy powstały pierwsze odszycia?

Pierwsze projekty zrobiła Justyna. Było to dosłownie kilka egzemplarzy dla przyjaciół. W sumie to nadal projektujemy dla znajomych. Różnica polega tylko na tym, że obecnie jest ich znacznie więcej niż na początku.

 

Skąd czerpiecie inspiracje?

Oczywiście bazujemy na obecnych trendach. Stawiamy głównie na wygodę, oryginalność i jakość. Niezwykle cenne są także opinie naszych klientów, którzy szukają ciągle nowości.

 

Jaka firma Ci się podoba?

Mhm. Nie wiem. W sumie Justyna w każdej firmie potrafi znaleźć projekty, które jej się podobają. 

 

Jak wygląda cały proces produkcji?

Zanim projekt wejdzie do produkcji jest testowany przez naszych zawodników. Czy bluza snow nie jest za gruba, czy za długa żeby nie przeszkadzała w jeździe etc.

Ile osób liczy teraz Wasz team?

Cztery, ale cały czas dogadujemy nowe osoby. Przedstawimy je 1 kwietnia.

 

Co ciekawego czeka Was w najbliższym czasie?

Wyjeżdżamy na sesję zdjęciową do Czarnogóry, gdzie powstaną foty i film we współpracy z nową firmą, która pojawi się na polskim rynku 1 kwietnia.

Obecnie 90 proc. Waszych projektów jest dostępnych tylko w necie. Czy planujecie otworzyć sklep?

Przez najbliższe 3 lata nie będziemy otwierać sklepu, ale jak już będzie to będzie taki YO!

 

Z czego jesteście najbardziej dumni?

Jesteśmy zaszczyceni, że po 1,5 roku zaprojektowaliśmy stroje dla polskiej reprezentacji Wake. Co prawda chcemy, żeby Polska była największym rynkiem, ale za granicą też mamy sporą sprzedaż. Zależy nam na tym, żeby produkować  w Polsce i uważamy, że rodzime produkty są spoko. Jednak na Mistrzostwach Europy mogliśmy zaprezentować nasze rzeczy zachodnim zawodnikom i sporo ludzi pytało się o dystrybucję, więc z pewnością tam będziemy.

 

A skąd iskierka żeby robić taką firmę?

Z Helu. Podchodzimy raz na solarze do chłopaka, który naklejał laskom na ciuchy nasze wlepy. Jakiś ziomek zapytał: „Ej co to są te świnie? Odpowiedzieliśmy, że to jest taka zajebista akcja u nas. Laski na to lecą. Tak się zaczęły imprezy na solarze.

 

Wydajecie jakiś katalog?

W przyszłym sezonie pojawi się katalog pokazujący sylwetki rajderów, sesje i inne rzeczy, żeby pokazać Świnie od kuchni. Każdy kto się zapisze do newslettera będzie mógł go dostać wraz z wlepami ;)) Ponadto w kwietniu 2015 ukaże sie produkcja video, która w całości wykona ms.productions.

 

 

rozmawiał Kris

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News