Komiksowa odsłona limitowanych tub szwedzkiej marki

 

zycie alexa

Marka ABSOLUT nie przestaje zaskakiwać! Teraz sylwetki 8 konkursowiczów, wybranych w wyniku castingów on-line znalazły się na kolekcjonerskich tubach. Fani komisowego projektu mogą już szukać ich w wybranych sklepach. Warto się pospieszyć! Są bowiem dostępne w limitowanej edycji.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

„Życie Alexa“ to kolejny projekt zrealizowany w Polsce przez markę ABSOLUT we współpracy z lokalnymi artystami. Tym razem szwedzka marka dostrzegła potencjał w polskim komiksie, od lat cieszącym się ogromnym uznaniem i docenianym także poza granicami kraju. ASBOLUT do współpracy zaprosił wybitnych przedstawicieli komisowego świata. Fabułę interaktywnego komiksu stworzył Bartosz Sztybor – uzdolniony scenarzysta komiksowy, serialowy jak i filmowy, twórca m.in. albumu “Szanowny”. „Kreski” zaś użyczył niezwykle utalentowany Marek Oleksicki – rysownik, absolwent warszawskiej ASP, autor “Odmieńca”.

Historia Alexa składała się z sześciu odcinków, pełnych niespodziewanych zdarzeń i zaskakujących misji. Nocami główny bohater zmieniał się lidera Podziemnego Klubu i wraz ze swoimi pomocnikami, wyłonionymi w castingach on-line, zmieniał szarą rzeczywistość polskich miast. W kolejnych misjach bohaterowie komiksu z łatwością poradzili sobie ze sfrustrowanym dyrektorem kreatywnym agencji reklamowej, który swoimi plakatami i ulotkami oszpecał Łódź, czy też z „moherowanymi“ babciami nie akceptującymi młodych ludzi w swoim parku. Udało się też wygrać z czarnym charakterem, który zabronił organizacji imprez we Wrocławiu.

Nie brakowało prawdziwych emocji i zwrotów akcji! Brzmi interesująco? Z całością historii wciąż można zapoznać na stronie www.zyciealexa.pl.

Teraz kiedy rysunkowa historia bohaterów dobiegła końca, marka ABSOLUT nie zapomina o swoich fanach i przedstawia kolejną odsłonę komiksowego projektu. Na limitowaną edycję komiksowych tub ABSOLUTA składają się dwa unikatowe projekty. Na tubach charakterystyczną kreską odwzorowany został wizerunek Alexa oraz zwycięskich charakterów. Przeniesieniem komiksowych postaci na opakowania zajął się ich oryginalny twórca, czyli Marek Oleskicki. To prawdziwa perełka dla fanów polskiego komiksu!

zycie alexa tuby

„Komiksowa aktywacja ABSOLUTA oraz przedstawione w jej ramach historie miały przybliżyć fanom marki ideę globalnej kampanii – TRANSFORM TODAY. Pragniemy ciągle inspirować do wprowadzania zmian w swoim życiu oraz odkrywania w sobie twórczego duchu. Teraz o tym przesłaniu przypominają kolekcjonerskie tuby, dostępne w limitowanej edycji“ – powiedziała Dorota Durakiewicz, Senior Brand Manager ABSOLUT, Wyborowa Pernod Ricard Polska.

„Wszystkie dotychczasowe projekty marki ABSOLUT stworzone we współpracy z lokalnymi artystami szybko zyskiwały status kolekcjonerskich. Jestem przekonana, że i tym razem tak będzie!“ – dodaje Dorota Durakiewicz.

Designerskie tuby z limitowanej kolekcji od teraz są dostępne w wybranych sklepach w Polsce. To świetna propozycja dla fanów marki ABSOLUT oraz dla wszystkich tych, którzy w przedświątecznym okresie poszukują inspirujących prezentów.

 

Więcej na:

Facebook: https://www.facebook.com/ABSOLUTPolska

Strona marki: www.absolutwodka.pl

www.zyciealexa.pl

 

tekst i zdjęcia: materiały prasowe

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News