Bleed For The Throne. Oddaj krew, zgarnij unikatowe gadżety z „Gry o Tron”

Fragment plakatu akcji HBO Bleed for the throne

HBO razem z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przygotowali wyjątkową akcję dla wszystkich fanów Gry o Tron, którzy chcą zrobić coś dobrego dla społeczeństwa!

W ciągu siedmiu minionych sezonów niejeden z bohaterów Gry o tron przelał krew. Wielu z nich oddało wręcz dla tronu życie… Teraz, w przededniu premiery ósmego, finałowego sezonu tej kultowej produkcji, HBO zachęca wszystkich, nie tylko jej najbardziej zagorzałych fanów, do połączenia sił i wspólnego zaangażowania się w akcję, która ma na celu zebranie jak największej ilości krwi ratującej życie. Wszystko pod nazwą Bleed For The Throne – oddaj krew!

https://youtu.be/v9vYjbSB7z0

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Z okazji nadchodzącej premiery ostatniego sezonu kultowego serialu HBO Gra o tron, od 26 do 30 marca w Warszawie wszyscy chętni będą mogli oddać krew i odebrać unikatowe gadżety serialowe Gry o tron.

W sobotę, 30 marca została przewidziana dodatkowa atrakcja – Żelazny Tron w Arkadach Kubickiego pod Zamkiem Królewskim w Warszawie. W tym miejscu na fanów Gry o tron czekać będzie sporo atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia na Żelaznym Tronie czy spędzenia czasu przy jednej z gier planszowych lub zręcznościowych inspirowanych serialem.

Bleed For The Throne to globalna inicjatywa HBO organizowana w piętnastu krajach na świecie. Kampania rozpoczęła się na tegorocznym festiwalu SXSW w Austin i trwać będzie marcu i kwietniu. Poza Polską i Stanami Zjednoczonymi krew zbierana jest także w takich krajach jak: Norwegia, Szwecja, Węgry, Rumunia, Czechy, Bułgaria, Serbia, Grecja, Chorwacja, RPA, Kenia, Ghana oraz Botswana.

A oto terminy i miejsca, gdzie w najbliższych dniach będzie można oddać krew:

  • 26 marca (wtorek) godz. 09.00 – 14.00 parking obok kompleksu biurowego SPARK, al. Solidarności 173 (partner: UPC)
  • 27 marca (środa) godz. 11.00 – 16.00 parking przy Pałacu Kultury i Nauki, obok stacji Metro Centrum
  • 28 marca (czwartek) godz. 09.00 – 14.00 parking obok kompleksu biurowego przy ul. Taśmowej 7 (partnerami akcji są: Netia oraz Play)
  • 30 marca (sobota) godz. 10.00 – 15.00 Arkady Kubickiego, pl. Zamkowym 4 – finał akcji

Aby móc oddać krew, należy odpowiednio się do tego przygotować. Wszystkie niezbędne wskazówki znajdują się na stronie RCKiK w Warszawie.

Dołącz do fanów Gry o tron i oddaj krew, która ratuje życie!

akcja krwiodawstwa BleedForTheThrone 26 30 marca Warszawa Bleed For The Throne. Oddaj krew, zgarnij unikatowe gadżety z „Gry o Tron”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News