Biżuteria bikini: naszyjniki i kolczyki to przeżytek?

Rysunek tyłka w majtkach na seledynowym tle

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, a po drodze jeszcze Mikołajki. Znowu pojawi się odwieczny problem… co jej kupić?! Dziewczynie, żonie, koleżance z pracy. Przecież ona już wszystko ma, a cała reszta to suchar. Odpowiedź jest jedna – biżuteria bikini!

Prezent odpał niemal stuprocentowy. Oryginalny, niepowtarzalny, a co najważniejsze, jest w zasadzie pewne, że jeszcze go nie ma. Ba! Madzia zza biurka obok też go nie ma, a jeśli nawet, to raczej się w TYM nie zobaczą nawzajem, no bo kuźwa jak = raczej założy TO więcej niż jeden raz. Prezent marzenie, pełen sukces. Żeby jeszcze ubarwić całość, dla bardziej wymagających i fanów kompletów, są dodatkowe bajery, nazwijmy to… yyy… inside the panties i zawieszki na sutki. Całość no-piercing! Wszystko znajdziecie u wariatów, którzy to wymyślili.

Nie chcę nic mówić, ale tym sposobem macie obcykane prezentowo, trzy najbliższe okazje. Nie dziękujcie, po prostu przesyłajcie zdjęcia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz również: Naszyjnik, którego potrzebuje każda kobieta

Ozdoba z dwoma kamieniami na końcach Instrukcja Pupa manekina w majtkach z zawieszonym w kroku łańcuszkiem Rysunek majtek z napisem beachtail i zwisającymi między udami łańcuszkami Biust manekina z zawieszonymi na sutkach ozdobami Dwie gwiazdki zawieszone na dwóch końcach łańcuszka

Tekst: Paweł Niedzielski

Zdjęcia: bodivas.com

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News