Biały t-shirt z jeansami. Jak prezentowała się ta ponadczasowa stylizacja na przełomie lat?

Czarno-białe zdjęcie kobiety

Są takie stylizacje, które nigdy nie wyjdą z mody i mimo zmieniających się trendów zawsze będą wyglądać dobrze. Biały t-shirt w połączeniu z jeansami jest po prostu ponadczasowy.

To połączenie symbolizuje łatwość, swobodę oraz perfekcję tworzenia prostych stylizacji. Jane Birkin jest jedną z pierwszych ikon mody, która nosiła biały t-shirt z jeansami. Kiedy przeglądamy stare zdjęcia, zobaczymy, jak często miała na sobie ten set. Oczywiście aktorka nie była jedyną miłośniczką tego stroju. To połączenie kochały także Księżna Diana, Pat Cleveland i wiele, wiele innych znanych kobiet.

Jane Birkin, 1974

HX9XgaJh1hPIskvS3TbyDwglyUue1QZC disp 700b Biały t-shirt z jeansami. Jak prezentowała się ta ponadczasowa stylizacja na przełomie lat?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jane Birkin w jednej ze swoich ulubionych stylizacji: biały t-shirt, jeansy, kosz oraz pantofelki z odkrytą piętą.

Brigitte Bardot, 1957

akE4atle15TtHEv0wnDjspM5nVziHwgC disp 700b Biały t-shirt z jeansami. Jak prezentowała się ta ponadczasowa stylizacja na przełomie lat?

Stylizacja pochodzi z lat 50., kiedy Brigitte Bardot nosiła biały t-shirt i przycięte na dole jeansy – nic więcej.

Pat Cleveland, 1983

juOjNDUNDPH6joDMacBeqTQQfJGdMSll disp 700b Biały t-shirt z jeansami. Jak prezentowała się ta ponadczasowa stylizacja na przełomie lat?Modelka pokazała, że zabawa modą może być fajna. Ubrana w biały t-shirt z Myszką Miki i jeansy rozkochała w sobie wszystkich dookoła.

Kate Barry, Jane Birkin oraz Charlotte Gainsbourg, 1992

Biały t-shirt z jeansami. Jak prezentowała się ta ponadczasowa stylizacja na przełomie lat?

Wygląda na to, że biały t-shirt i jeansy są głęboko zakodowane w DNA aktorki. Jej dwie córki Kate oraz Charlotte odziedziczyły po niej poczucie estetyki. Cała trójka miała na sobie kultową stylizację Birkin podczas wieczornego występu Balade de L’Amour podczas imprezy walki z AIDS w Paryżu.

Księżna Diana, 1992

Biały t-shirt z jeansami. Jak prezentowała się ta ponadczasowa stylizacja na przełomie lat?Księżna Diana często jest kojarzona ze szkołą. Jej powtarzający się look to biały haftowany t-shirt włożony w jeansy z wysoką talią. Oczywiście całą stylizację uzupełniają balerinki.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News