BEATKULTURA // DTL X KOKAFELLAZ // POMOST 511

Porywające kawałki i niepowtarzalny klimat – taka będzie najbliższa, piątkowa noc w Pomoście 511. Ekipa Kokafellaz w składzie: Eklektik Selektah, Homer i Panda od początku sezonu tworzy jeden z najlepszych muzycznie cykli imprez: Beat Kulturę. Tym razem do wspólnego grania zaprosili DJ-a DTL, który grał w czołówce polskich klubów, Budapeszcie, Mediolanie czy Paryżu.

Beat Kultura to piątkowy cykl prezentujący wyselekcjonowane brzmienia polskich uznanych DJów, młodych talentów i gości specjalnych z Polski i zagranicy. Tej nocy rezydenci cyklu: Panda – mistrzowsko wprawiający w melanżowy nastrój, Homer – mistrz płyty winylowej i prawdziwy turntablista oraz Eklektik Selektah – DJ i współtwórca Good Lovin Music, zaprosili za decki grającego od ponad 10 lat Dja DTL , w którego setach znajdują się w różnych odmianach: Funk, Breaks, Mash Up, Trap i Rap. Nietuzinkowe skrecze, doskonała selekcja, upalna noc, zimne drinki i taniec do świtu, czyli piątek i Beat Kultura!

Wydarzenie: facebook.com/events/474661752692807

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pomost 511, 3 lipca, 21:00, wstęp wolny.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News