Categories: wydarzenia

„Bagaż życia”– wyjątkowy film promocyjny Up To Date Festiwal

Festiwal Up To Date, który odbędzie się 23-24 września w Białymstoku, zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy dopinają wszystko na ostatni guzik. Tymczasem publikują film promocyjny, który zachęca wszystkich niezdecydowanych do wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.

Już w ten weekend Białystok odwiedzą fani muzyki elektronicznej, techna i hip-hopu, aby wspólnie przeżyć niezapomniane chwile. Festiwal Up To Date ponownie wraca z mocnym line-upem, który i tym razem został starannie wyselekcjonowany. W podziemiach Stadionu Miejskiego oraz w Operze i Filharmonii Podlaskiej wystąpią światowej sławy artyści, a wśród nich m.in. Umwelt, Luke Vibert, Reeko i Fracture.

Jak co roku ekipa Up To Date postanowiła niezdecydowanych zachęcić do wzięcia udziału w festiwalu i wypuściła film promocyjny „Bagaż życia”. Organizatorzy wydarzenia znani są ze swoich niestandardowych działań promocyjnych i ponownie udowodnili, że opłaca się inwestować w kreatywny marketing. Twórcy czterominutowego filmiku przekazali autentyczne relacje, czyste emocje i otwarcie na pokolenie 50+. Pomógł im w tym Tomasz Knapik, który wystąpił w roli narratora oraz Ewa Kasprzyk i kilkuset mieszkańców Białegostoku. Dodatkowo w video zajawce wystąpił 65-letni Stanisław, ojciec jednego z organizatorów festiwalu, który zachęca starsze osoby do wzięcia udziału za darmo w festiwalu. Całemu filmowi towarzyszy myśl przewodnia, że muzyka łączy pokolenia, a stereotypy należy obalać. Wszyscy możemy bawić się przy tej samej muzyce, nieważne ile mamy lat.

Według fanów najnowszy filmik promocyjny świetnie oddaje klimat Białegostoku i mentalność jego mieszkańców. Całej ekipie należą się brawa za pomysł i wykonanie, bo w prosty sposób przekazali to, o co w życiu chodzi.

Tekst: Olga Retko

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Jakie buty męskie do eleganckich spodni?

Eleganckie spodnie zobowiązują także jeśli chodzi o dobór obuwia. Niekoniecznie musi być ono bardzo formalne…

1 godzinę ago

Co Jest Grane Festival powraca w czerwcu 2022

Oczekiwany od dwóch lat Co Jest Grane Festival 2022 wraca po pandemicznej przerwie! „Co Jest…

3 godziny ago

Porównywarka kosztów życia w miastach i krajach całego świata – livingcost.org

Jesteście ciekawi czy życie w Berlinie opłacałoby się bardziej niż w Warszawie? A może zastanawiacie…

11 godzin ago

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

4 dni ago

Tabletka Escapelle: na to zwróć uwagę!

Escapelle to tabletki z grupy antykoncepcji ratunkowej, które redukują do minimum ryzyko zajścia w ciążę…

5 dni ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

6 dni ago