ASTRONOMICAL. DrumAndBass. Zakopane

astronomical

ASTRONOMICAL Według szczególnej teorii względności Einsteina, jeżeli jesteś gdzieś na Ziemi i mija Cię przyjaciel w statku kosmicznym lecącym z prędkością bliską światła w próżni, wydaje się, że jego zegar chodzi wolniej od naszego. Chcemy być Twoimi przyjaciółmi i zaprosić Cię do statku kosmicznego ASTRONOMICAL.

Według szczególnej teorii względności Einsteina, jeżeli jesteś gdzieś na Ziemi i mija Cię przyjaciel w statku kosmicznym lecącym z prędkością bliską światła w próżni, wydaje się, że jego zegar chodzi wolniej od naszego.

Chcemy być Twoimi przyjaciółmi i zaprosić Cię do statku kosmicznego ASTRONOMICAL.
Projekt Astronomical to podróż w towarzystwie muzyki, teatru, gastronomii i szeroko pojętej sztuki i pasji. To turystyka kosmiczna, ale jesteśmy tam, gdzie możemy najlepiej współgrać z otoczeniem i umożliwić Tobie zagięcie czasoprzestrzeni – żebyś znalazł czas na dotarcie do inspiracji, aby doświadczać pełniejszego życia na Ziemi.
Projekcje audiowizualne i muzyka są specjalnością zakładu, ale zapewniamy Big Bang wszystkich zmysłów.
Podczas wydarzenia odbędzie się recital z pełną gamą instrumentów, uwiodą Cię zapachy arabskich perfum, nie zabraknie układania swoich konstelacji, animacji i towarzystwa pięknych przedmiotów. Pierścień Saturna tworzą nasi partnerzy. Na każdą okazję – spacer w chmurach, po łące i dreptanie po parkiecie – buty Baldinini. Grindbox Skateshop z kosmicznymi deskorolkami do przyziemnych podróży. Futuretech dba o nagłośnienie nie z tej ziemi, a portal hiro.pl o rozgłos informacji w każdej galaktyce.
Przyjaciele z drum’n’base forever, drum affection oraz bassworx zapewniają wszechświat najwyższej klasy dźwięków.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Projekt powstał dzięki dwóm szczególnym miejscom inspiracji – tam, gdzie najwyższe szczyty metamorficznych skał i granitoidów dotykają gwiazd – Zakopane oraz po drugiej stronie planety, pod tą samą galaktyką, gdzie drobiny piasku mienią się aż po horyzont, a budynki sięgają nieba – Dubai.
Znamy już pełną załogę kapotanów statku kosmicznego Astronomical.
Te ancymony to doświadczeni załoganci w podróźy przez galaktykę. Jest co opowiadać.
Całe wydarzenie pokazuje, że w takim ułamku czasu można coś zbudować i to sensownie. Można działać bez przeszkód które czasami sami sobie budujemy. Ale trzeba się najpierw dobrze rozpedzić, a asyst agrawitacyjnych w swoim życiu dostałem wiele. Teraz jestem rozpędzony. Bak rakiety zalany do pełna.

Astronomical plakat

Teraz już oficjalnie, na scenie Michał Pietrzak, Janek Karpiński, Espace – Bassworx DXB.
Wydarzenie narobiło już dużo dymu i przyciągnęło spore zainteresowanie – wstęp będzie biletowany.
Rakieta kosmiczna ASTRONOMICAL ograniczona do tych, którzy mają się tam znaleźć. Którzy tego potrzebują i będą ważna częścią załogi.
Od 22giej do 00:00 wstęp: 10pln
Lista gości jest otwarta do piątku do godziny 12:00.

Event Facebook: https://www.facebook.com/events/183088220316608

Zapraszamy na pokład 26 czerwca 2021 do Harem Shisha w Zakopanem.

https://baldinini-shop.pl/
https://www.facebook.com/BaldininiZakopane
https://grindbox.ordero.pl/
https://hiro.pl/
http://ftech.pl/
http://astronomical.pl/
https://www.facebook.com/HaremShishaPub
Produkcja: Now.agency

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News