Artystka tworzy ciasta, które wyglądają zbyt ładnie by je zjeść

Kolorowy tort na fioletowym tle

Alana Jones-Mann to artystka-piekarka z Los Angeles, która tworzy jedne z najbardziej zjawiskowych tortów, jakie możesz sobie wyobrazić!

Inspiracje do swojej pracy czerpie z nostalgii, jest zainspirowana do tworzenia tak długo, jak praca sprawia, że ​​jest szczęśliwa. Jej ciasta wyglądają jak psychodeliczne dywany, urocze kule śniegowe, kaktusy, czy nawet hołd dla Yellow Submarine Beatlesów.

Co sprawiło, że artystka zaczęła piec? Dla Alany Jones był to krok w kierunku znalezienia czegoś, co naprawdę ją interesuje.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wcześniej robiłam kilka rzeczy równolegle: planowałam eventy, zajmowałam się marketingiem, public relations. Robiłam to przez 6-8 lat w Nowym Jorku i przyznam, że czułam się komfortowo, ale nie byłam szczęśliwa. A czy jest w życiu coś ważniejszego niż bycie szczęśliwym? Jestem szczęśliwa tylko wtedy, gdy coś tworzę. Rób to, co czyni Cię szczęśliwym, nawet jeśli masz 45 lat – zrób ten krok i zajmij się czymś, co Cię ekscytuje.

Tekst: Joanna Kowalska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News