Powrót Pezeta i zapowiedź filmu „Kamper” w jednym

Pezet wydał nowy kawałek z Czarnym HIFI i choć domniemany powrót kwituje tym, by się na razie „uspokoić”, nowe wydanie jest i nie jest przypadkowe. „Co ze mną nie tak” to utwór inspirowany nadchodzącym filmem Łukasza Grzegorzka, „Kamper”.

„Czułem się tak, jakbym w historii pewnego małżeństwa znalazł skondensowaną historię mojego życia, a konkretnie kilku moich związków w pigułce” przyznał muzyk. Co jest ze mną nie tak to zapis inspirowanych filmem osobistych doświadczeń rapera. Nie uspokoi tych, którzy dzielą Pezeta na „starego” i „nowego”, dla artysty jest kawałkiem poza kategorią muzyki rap.

To, co porywa w tym i w jego innych numerach, to to jak trafnie nazywa sytuacje i stany, nie bawiąc się w aluzje. Dzięki tej bezpośredniości teksty są prawdziwe, a prawdziwe teksty możemy w jakiś sposób odnieść do swojego życia. Równie życiowym filmem o miłości ma być „Kamper”, pozbawiony sztucznego dramatyzmu, szczery i pełen humoru.

Autorem teledysku jest Łukasz Grzegorek. Nie zobaczymy w nim Pezeta, występują za to aktorzy filmu – Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak. Z niecierpliwością czekamy na film, a na razie sycimy oczy kolorami i emocjami z klipu i zwiastuna.

[ytp_video source=”jp_XgZIaopk”]

[ytp_video source=”k1Z4VXz2kZA”]

tekst | Zuza Raubo

5/5 - (1 vote)