adidas Originals na SBM FFestival w Warszawie

adidas Originals na SBM FFestival

Już jutro startuje SBM FFestival – największa hiphopowa impreza w Polsce, której partnerem jest adidas. Szósta edycja SBM FFestival to nie tylko koncerty, ale również szereg wydarzeń towarzyszących – a wśród nich wiele zorganizowanych i prowadzonych przez markę na strefie adidas Originals, która od lat wspiera muzykę i wykonawców. A wśród artystów zobaczymy między innymi KĘKĘ, Bedoesa, Żabsona, Bambi, Kinny Zimmer, Gombao 33 czy Francisa.

adidas Originals – strefa SBM FFestival

Na uczetników będzie czekała specjalna strefa adidas Originals, w której będzie można spersonalizować swoje ubrania i buty. Specjalnie na SBM FFestival przygotowano niepowtarzalne wzory wprasowanek, dostępne wyłącznie podczas imprezy.  Dodatkowo adidas we współpracy z WoshWosh zapewnia również opcję profesjonalnego czyszczenia butów.
W tym duchu stworzono także specjalny zbiornik zapewniając darmową wodę pitną. Rozdane zostanie także 1000 wielorazowych, metalowych kubków dla członków adiclubu – a do każdego kubka klubowicz otrzyma voucher o wartości 150 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepie adidas Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 104/122.
Organizatorzy zatroszczą się także o osoby z niepełnosprawnościami. We współpracy z Fundacją Polska bez Barier przygotowano utwardzone, szerokie ciągi komunikacyjne, miejsca na widowni dla osób z niepełnosprawnościami, w tym poruszające się na wózkach, krzesła, źródła prądu oraz rampy i najazdy umożliwiające dostanie się do kontenerów wystawców i water tower. Ponadto wszystkie osoby niewidome i niedowidzące będą mogły skorzystać z przygotowanego przez adidas Originals we współpracy z Newonce radia z audiodeskrypcją, obejmującą koncerty ze sceny głównej oraz specjalnego kanału radiowego.
Oprócz tego, na uczestników ceniących sobie aktywność fizyczną przy muzyce, przygotowana zostanie strefa sportowa z boiskiem do koszykówki, a także adidasowa rampa, gdzie pod okiem fachowców dowiedzieć się więcej o zasadach bezpiecznego skateboardingu i poznać parę tricków.
adidas x SBM plan lekcji 25.08 adidas Originals na SBM FFestival w Warszawie
adidas x SBM plan lekcji 26.08 adidas Originals na SBM FFestival w Warszawie
adidas x SBM plan lekcji 27.08 adidas Originals na SBM FFestival w Warszawie
Godziny otwarcia strefy adidas Originals na SBM FFestival: czwartek, 25.08: 14:00 – 00:00, piątek, 26.08: 12:00 – 00:00, sobota, 27.08: 12:00 – 00:00.

Zobacz też: Sierpniowy Białystok New Pop Festival 2022 nadciąga

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News