A w sobotę, będziemy się pluskać w basenie. Zbliża się kolejna odsłona Warszawskiej Imprezy Basenowej

Mężcyzna na dmuchańcu w kształcie jednorożca

Pewnie nie musimy nikomu przypominać o tym, że przed nami długi weekend. Zostajecie w Warszawie? W takim razie mamy dla was propozycję z cyklu tych nie do odrzucenia!

Już w najbliższą sobotę, 17 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Pool Party w ogrodzie Iskry! Klasycznie w programie basen, mnóstwo dmuchańców, muzyczne sztosy. Będą też inne atrakcje, ale o nich dowiecie się w swoim czasie.

Klub Iskra kultywuje tradycję miejsca w jakim znajduje się ISKRA Pole Mokotowskie i cofa się wraz z imprezowiczami basenówki o 50 lat do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy targowiskiem próżności. Warszawiacy całymi dniami oddawali się tam zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tej nocy zagrają dla was:

  • Dj Def Wave – za gramofonami prezentuje swoje możliwości już od 15 lat. Reprezentant Zero Gravity Dj i djsoundz.pl. Vice mistrz w prestiżowego konkursu djskiego Redbull Music 3Style. W swoich setach w doskonały sposób łączy: hip-hop, rap, dancehall, raggaeton, house, pop i Nu-Disco, a także lata 70 i 80. Każdy z jego setów wzbogacony jest dawką skreczu i fingerdrummingu.
  • Sound Rebellion – warszawski duet stawiający na wszechstronność i dobrą selekcję muzyczną. Jeśli jednego wieczoru usłyszycie płynną zmianę klimatu z awangardowego Jazzu do House, to możecie mieć pewność, że trafiliście na show dwóch gości z zajawką. Chłopcy świetnie się bawią się tym co robią i mimo sukcesów ciągle stawiają na rozwój.

  • DJ Staszek Selektah – Party Rocker – Emcee – Tancerz – Impresario. Jeden z najmłodszych reprezentantów stołecznej sceny DJ-ów. Zaczynał od tańca hip-hop, wkrótce pochłonęły go beatboxing, Dj-ing, produkcja i organizacja imprez. Finalista Mistrzostw Polski Dj-ingu 2018, a w Redbull Music 3Style zajął 3. miejsce.

Start imprezy o 22:00. Wejście: 10 PLN / lista FB do 23:00 wchodzi za darmo, osoby w s strojach kąpielowych również wchodzą za darmo! Śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku!: https://www.facebook.com/events/489474831843782/.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News