Dj Panda i Invent w Kosmosie

Invent – DJ, producent i turntablista znany ze współpracy z m.in. KRS-One, Lunice i wytwórnią U Know Me Records. 
Panda – DJ związany z Pezetem i Noonem oraz Koka Beats. 
Od nich dla was. Spodziewajcie się niespodziewanego. Stare i nowe. Dobro.

invent_panda_kosmos

Line up:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


♪ Invent (U Know Me Records)

Ten 25-letni producent, DJ i turntablista jest absolwentem Burn Studios na Ibizie. Nagrał sporo mixtape’ów i podcastów, zwyciężył też w konkursie na remix „Might Like You Better” Amandy Blank. W swoim dorobku artystycznym ma również oficjalne remixy dla Teielte („Selcouth”, UKM) i Out Of Tune („Cash And Hearts”, EMI Music). Ponadto jest on także autorem bardzo dobrze przyjętej epki na labelu The Very Polish Cut-Outs – „Polish Edits EP #3” 

Warto wspomnieć o jego początkach – zaczynał już jako 14-letni turntablista i zdołał uzyskać na tym gruncie uznanie m.in. na oficjalnych Mistrzostwach Polski DJ’ów ITF, czy w konkursie Turntable Contest. Do dzisiaj jednym z jego znaków rozpoznawczych jest wyjątkowa technika oraz trick – mixing. Doświadczenie zdobywał na wielu festiwalach (Heineken Open’er Festival, Coke Live, Selector, Free Form Festival i wielu innych) oraz za granicą (Wielka Brytania, Francja, Dania, Ibiza). Jego produkcje opierają się głównie na analogowych syntezatorach, automatach perkusyjnych, samplerach oraz wyszukanych samplach z winyli.

W 2013 roku podopieczny U Know Me Records wydał EP z gościnnym udziałem legendarnego KRS-One i The Kid Daytony. Na winylu dostępne są również remixy tytułowego traku wykonane przez Azari & III i połowę duetu TNGHT – Lunice.

♪ DJ Panda (Koka Beats)

Ostatnio można go usłyszeć i zobaczyć na imprezach Pornfood, Liestyle i Flirtini. Poza tym Panda pojawia się regularnie na różnych produkcjach wytwórni Koka Beats. Nie ogranicza się do jednego, czy nawet do kilku gatunków muzycznych. To co gra, to przekrój najróżniejszego rodzaju muzyki, począwszy od hip hopu, funku i house’u z lat 90-tych, skończywszy na współczesnym trapie, jersey club i rapie.
To własnie on opatrzył cutami ,,Muzykę Klasyczną” Pezeta i Noona.

Zapisz się na wydarzenie i wejdź za free: https://www.facebook.com/events/228015870718535/?fref=ts.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News