5 najlepszych trójmiejskich lumpeksów

na zdjęciu znajdują się kolorowe ubrania

Coraz częściej mówi się o tym, jak zły wpływ na środowisko ma masowa produkcja i sieciówki. Dlatego najlepszą alternatywą są lumpeksy, serio. Możecie nie być przekonani do noszenia ubrań po kimś, ale jeśli chodzi o jakość i cenę, osobiście polecam.

Przygotowałam dla Was pięć najlepszych lumpeksów w Trójmieście, bazując na własnym doświadczeniu oraz opiniach znajomych.

Gdynia, lupeks Traf

na zdjęciu znajdują się materiały w odcieniach szarości, granatu oraz czerwieni


Second-hand, w którym znalazłam swoją pierwszą zdobycz-sweter od Burberry w idealnym stanie. Towar jest wymieniany dwa razy w tygodniu, a oprócz rzeczy na wagę znajdziecie tam wyceniony towar, który dwa razy w tygodniu jest za pół ceny! Traf znajdziecie na Starowiejskiej 9, czyli w samym centrum miasta.

Gdynia, Plac Kaszubski

Ubrania wiszące na wieszakach

Gdyńskie śródmieście ma dla Was jeszcze jedno miejsce, które warto odwiedzić. Na placu Kaszubskim, a dokładniej na Jana z Kolna 4, znajduje się lumpeks, w którym oprócz ciuchów mogą wpaść Wam w ręce aparaty i fajne materiały, które możecie przerobić na własne rzeczy.

Czytaj również: Second-handy, vintage shopy, lumpeksy: za co je kochamy?

Gdańsk, ogromny lumpeks Vive

Bez tytułu 5 najlepszych trójmiejskich lumpeksów

Przenosimy się do Gdańska, a dokładnie na Zaspę, gdzie znajduje się jeden z punktów Vive. Sklep jest ogromny, więc radzę Wam zorganizować sobie trochę czasu na jego odwiedzenie.

Gdańsk, ul.Pilotów – ul. Żwirki i Wigury

na zdjęciu znajdują się rękawy koszul w odcieniach żółci, błękitu oraz zieleni

Kiedy wyjdziecie z Vive, wybierzcie się wgłąb Zaspy. Ta dzielnica to prawdziwa kopalnia secondhandów. Między tymi dwiema ulicami znajdziecie ich co najmniej pięć!

Dobry lumpeks w Wejherowie

mapa przedstawiająca rozmieszeczenie sklepów z odzieżą używaną w Wejherowie

Na koniec miasto, które nie leży w obrębie Trójmiasta, ale jest całkiem blisko Gdyni i myślę, że warto się tam wybrać, w celu znalezienia prawdziwych perełek. Nie mam tam konkretnych adresów, ale znajdziecie tam dużo ciekawsze rzeczy niż w pozostałych spotach.

Autorka artykułu: Zuzanna Piontke

Czytaj również: Najlepsze lumpeksowe triki: jak znaleźć perełki w second-handzie?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News