Nie jestem masowym produktem: projekt Jackoba Buczyńskiego

Dziewczyna stojąca tyłem w kurtce z doczepionymi frędzlami

Ideą projektu blogera Jackoba Buczyńskiego jest zwrócenie uwagi na nieświadome wybory. Te które podejmujemy codziennie, idąc do sklepu spożywczego, lub odzieżowego. Usiądźcie wygodnie i posłuchajce.

Powszechna nadprodukcja przyzwyczaiła nas do tego, że nie zastanawiamy się już nad tym skąd pochodzi dany produkt, kto go stworzył, za ile i w jakich warunkach. Dlaczego nie wykorzystamy tego co otacza nas w takich ilościach. Dajmy nowe życie rzeczom z historią i zróbmy coś co na nowo będzie nam służyć, i cieszyć naszą duszę.

Mężczyzna i kobieta idący ulicą w kurtkach z doczepianymi, kolorowymi frędzlami

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jeansowe katany z frędzlami, dla ludzi, którzy nie boją się wyróżnić z tłumu, to produkt upcyklingowy. Obserwując obecną, masową nadprodukcję dóbr, Jackob idzie pod prąd i łamie schemat typowego myślenia na temat ubrań.

Nadaje nową wartość starym katanom. Wyselekcjonowane kurtki, frędzle stworzone z tkanin z odzysku to połączenie, które tworzy niebanalny projekt blogera Jacoba Buczyńskiego – Nie jestem masowym produktem. Każda z nich jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju.

Dziewczyna stojąca tyłem w kurtce z doczepionymi frędzlami

Limitowana seria, skierowana jest do ludzi w każdym wieku, i obu płci. Idealnie sprawdzi się jako, kurtka festiwalowa. Jeśli jesteście zainteresowani klikajcie TUTAJ i wpadajcie na blog Jackoba – TUTAJ.

Mężczyzna i kobieta idący ulicą w kurtkach z doczepianymi, kolorowymi frędzlami

Zdjęcia: Łukasz Dziewic, Karolina Czerniejewska
Modelki: Julia Wieniawa, Zuzanna Rycerska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News