5 aplikacji, które pomogą Ci lepiej zorganizować czas

nozyczki przecinajace mala biala kartke z czarnym napisem

W ciągłym biegu, milion spraw na głowie… jednym słowem – chaos.  Jak w końcu uporządkować swoje zdezorganizowane życie? Przed Wami 5 aplikacji, dzięki którym nie pogubicie się w natłoku codziennych spraw.

1. Trello
Jedna z najbardziej znanych i praktycznych aplikacji, ułatwiających organizację czasu. Trello to forma tablicy, do której przyklejamy listy z zadaniami. Mogą one zostać też przypisane innym użytkownikom. Aplikację możemy dostosować do własnych potrzeb, co sprawia, że jej użytkowanie nie będzie należało do skomplikowanych. Świetnie sprawdzi się zarówno przy małych, jak i większych projektach. Dostępna dla systemu iOS i Android.

aplikacja trello
2. Any.do
Dzięki tej aplikacji możemy mieć pewność, że nie zapomnimy o najważniejszych zadaniach, które sobie zaplanowaliśmy. Jest prosta i przejrzysta, bardzo ciężko jest się w niej pogubić. Zadania, które chcemy wykonać, podajemy za pomocą funkcji dyktowania lub zapisu. Możemy do nich dodawać również przypomnienia i notatki. Any.do posiada też funkcję nadania priorytetu dla konkretnych zadań.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

aplikacja Any.do
3. Evernote
Evernote to jedna z najbardziej popularnych aplikacji, umożliwiających sprawne zarządzanie naszymi notatkami. Możemy przechowywać w niej zdjęcia, pliki PDF czy dokumenty. Co ciekawe, aplikacja oferuje możliwość omawiania wyników naszej pracy z innymi użytkownikami. Istnieje również opcja korzystania z polepszonych funkcji, dzięki zakupieniu wersji premium.

zrzut ekranu aplikacja Evernote

4. Todoist
Aplikacja ciesząca się bardzo dużą popularnością. Posiada szereg rozbudowanych funkcji, które pozwalają na uporządkowanie priorytetowych spraw. Niestety tylko w wersji premium uzyskujemy dostęp do najpotrzebniejszych funkcji typu komentarze, etykiety, filtry i synchronizacja z kalendarzem.

zrzuty ekranu aplikacja Todoist

5. Wunderlist
Główną zaletą znanej aplikacji Wunderlist jest prosta i intuicyjna obsługa. Twórcy zadbali nie tylko o wygodę użytkowania, ale także o aspekty wizualne, co sprawia, że korzystamy z niej z przyjemnością. Wunderlist umożliwia tworzenie kategorii i dodawanie do nich zadań. Możemy przypisać im deadline’y, podzadania i pliki. Aby ułatwić identyfikację projektów, aplikacja posiada również opcję tagowania.

aplikacja wunderlist na smartfonach

Tekst: Magdalena Paszt

5/5 - (50 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News