10 artystów, których występy musicie zobaczyć podczas 20. edycji Mayday Poland

W tym roku kultowy festiwal muzyki elektronicznej świętuje swoje 20-lecie! Co czeka nas podczas tegorocznej edycji Mayday?

Już 10 listopada w katowickim Spodku, odbędzie się 20-sta edycja imprezy Mayday Poland. Na 3 scenach wystąpią najpopularniejsi DJ’e z całego świata, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty.

Pierwsza edycja MAYDAY odbyła się w katowickim Spodku w roku 2000 i była imprezą ponadczasową i nowatorską. Od razu stała się prekursorem dla sceny muzyki techno w Polsce i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno.

20. edycja Mayday to dla organizatorów ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Od 20 lat przyciągają do katowickiego Spodka fanów marki Mayday. A jeżeli komuś mogłoby się wydawać, że na Mayday widział już wszystko, organizatorzy gwarantują, że w tym roku będzie inaczej!

Z tej okazji wybraliśmy dla Was 10 artystów, na których występy czekamy ze szczególną ekscytacją!

Bilety na Mayday są dostępne tutaj, a więcej informacji szukajcie na wydarzeniu na Facebooku.

Amelie Lens

Największe objawienie na scenie elektronicznej ostatnich lat a obecnie jedna z najpopularniejszych DJ-ek i producentek na całym świecie. Finezja dla oczu, raj dla uszu!

Carla Roca

Polska Królowa technicznych dźwięków ponownie zawita do katowickiego Spodka, aby obdarzyć Was niebiańskim bitem.

Dubfire

Jeden z bardziej kreatywnych Artystów na świecie, czterokrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Jego dark house, techno oraz progressive house zagości w Spodku po raz pierwszy!

Dune

Pionier muzyki Happy Hardcore, od lat wierny swojej idei: muzyka elektroniczna jako treść życia. Are You Ready to Fly? Dokąd? Naturalnie w kierunku Rainbow to the Stars!

Fatima Hajji

Z wyglądu ładna i sympatyczna, pod względem muzycznym surowa i twarda. Techno dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej!

Felix Kröcher

Jest gwarantem zestawiania dzięków pierwszej klasy. A ponieważ kocha Polskę, stał się dobrym i pewnym przyjacielem Mayday.

Len Faki

Techno w czystej postaci! Twórca uniwersalnych, ekscytujących i nowatorskich setów i remixów. Rozwijając unikalne brzmienie, stworzył własny muzyczny świat.

Taucher

Jego występy są pełne ekspresji a jego zagorzali fani uważają go za magika. Wyjątkowe miksujące zjawisko!

Westbam

Prekursor muzyki Techno i jego gorliwy promotor. Wielki Artysta. Uwielbiany w Polsce i wyczekiwany od lat. Max, witamy ponownie na MAYDAY!

Spartaque

Utalentowany, popularny, wartościowy i tym samym, bookowany na całym świecie. Kiedy gra ten DJ pochodzący z Ukrainy, nie jest możliwe, żeby stać spokojnie. Spróbujcie!

Zdjęcie wyróżniające: NOIZE

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

16 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago