Zrób mobilny ogród, czyli nietypowy konkurs Japończyków

Samochodowa przyczepa z ogrodem

Hodowla roślin, a tym bardziej dbanie o cały ogród nie należy do najłatwiejszych zadań, ale w ostatnim czasie stało się w pewnym sensie symbolem luksusu. Mieszkając w mikro-mieszkaniu trudno sobie pozwolić o bujną roślinność. Jednak Japończycy wpadli na pomysł, jak rozwiązać ten problem.

Kei Truck Garden Contest, to coroczny konkurs organizowany przez Japan Federation of Landscape Contractors. Kei Trucks to niewielkie samochody z przyczepą, na których Japończycy tworzą swoje miniaturowe ogrody. Każdego roku miłośnicy przyrody przygotowują niezwykle starannie swoje instalacje, a następnie wybierana jest tak, która jest najlepsza.

Te miniaturowe mobilne ogródki powstają w różnych formach – od tradycyjnych japońskich ogrodów, przez bardziej modernistyczne elementy, a nawet źródełka z wodą! W każdym razie, gdybyście chcieli mieć swój własny ogródek, a nie macie na to miejsca – podsuwamy taką propozycję!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Samochodowa przyczepa z ogrodem Samochodowa przyczepa z ogrodem Samochodowa przyczepa z ogrodem Samochodowa przyczepa z ogrodem Samochodowa przyczepa z ogrodem Samochodowa przyczepa z ogrodem Samochodowa przyczepa z ogrodem Samochodowa przyczepa z ogrodem Samochodowa przyczepa z ogrodem

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News