Categories: wydarzenia

Żoli Market

Ta cykliczna impreza to kameralna atmosfera z ideą SLOW LIFE na czele, tzn. pozwólmy płynąć czasowi i świadomie decydujmy co i jak chcemy robić.
Organizatorzy zadbają o treści niedzielnego popołudnia, a wy wedle wspomnianej idei sami wybierzecie dla siebie najlepsze aktywności .
Wyjdź z domu na spacer, przyjdź, wypij dobrą kawę lub zdrowy sok, porozglądaj się za ładną rzeczą do szafy lub do domu, popatrz w niebo i kontempluj „tu i teraz”, a jeszcze przy okazji naucz się czegoś albo stwórz coś sam albo z bliskimi podczas warsztatów, a wszystko to pod hasłem „świadomie, na spokojnie, bez narzuconych ram”.
Na ŻOLI Market znajdziecie:
  • STREFA PROJEKTANTÓW ubrań i dodatków – coraz popularniejsze jest kupowanie ubrań i dodatków pośród rodzimych marek polskich projektantów, wśród których mamy zdolnych projektantów, po wszelakich profesjonalnych szkołach projektowania i ubioru, ale także domorosłe talenty.
  • Dalej przeniesiemy się do STREFY HAND MADE, która niejako łączy się z ww., ponieważ projektant, czy twórca hand made są bliźniaczymi określeniami. Jednak w tej części idziemy już w kierunku bardziej manualnym, tj. biżuteria, ceramika, zabawki itp. To świat koralików, „szczególików”, małych elementów, ale też wielkich pomysłów.
  • STREFA FLEA MARKET to nic innego, jak znany i lubiany pchli targ, na którym możecie znaleźć wszelkiej maści skarby, od książek, przez winyle, aż do antyków. Ta strefa jest otwarta i każdy Kupiec może stać się Klientem i odwrotnie, więc jeśli w domu jest coś wartego odkurzenia i pchnięcia dalej w świat, to nie ma co się zastanawiać.
  • STREFA WARSZTATOWA, otwarta na wszelkie współprace i kooperacje, jest strefą, w której odbywają się warsztaty, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od szycia maskotek, poprzez mini warsztaty kulinarne, aż do kursów malarskich i porad w zakresie metamorfozy własnego wyglądu  lub stylistyki wnętrz.
  • STREFA ODPOCZYNKU, cała pozostała przestrzeń lokalu lub/i ogródka, w którym stacjonujemy, możemy tam skosztować specjalności lokalu, poczytać książkę lub czasopismo, zawsze znajdzie się też kawałek dla naszych pociech, chętnie zorganizujemy jakieś zabawy lub czytanie bajek.
Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

1 godzinę ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

5 godzin ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

8 godzin ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

2 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

2 dni ago

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

6 dni ago