Już w czwartek nad warszawskim Niebem otworzy się… Piekło! ?

Budynek warszawskiego Nieba

Warszawski klub Niebo otwiera nową przestrzeń! Będzie to miejsce upojnych spotkań, hedonistycznych uniesień i wydarzeń kulturalnych! Przed Wami… Piekło nad Niebem!

Zupełnie nowa przestrzeń niebiańskiego kompleksu otworzy się już w czwartek 11 stycznia. Ukryta w czeluściach w okolicy Raju i Nieba, będzie kusić olśniewającym wnętrzem i kameralną atmosferą.

To tu, za czerwoną kotarą, każdego popołudnia i wieczoru będzie można oddawać się bezwstydnemu hedonizmowi. Barmani zaopiekują się spragnionymi gośćmi w najlepszy możliwy sposób, a wrażenia estetyczne zapewnią zerkające ze ścian kolaże artystki Barrakuz.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Przestrzeń klubowa z dużym, ozdobnym sufitem

Piekło nad Niebem od miesięcy kiełkowało w wyobraźni wielu, nareszcie rozkwitnie i ukaże swoje wyjątkowe wnętrze. Będzie to miejsce niezobowiązujących spotkań i spontanicznych wypadów, rozmów przy złotym barze przy niebanalnych trunkach, pląsów na parkiecie podczas klimatycznych imprez, dyskusji o sztuce na wernisażach oraz nieoczywistych, filmowych wieczorów.

Imprezę inauguracyjną, która odbędzie się już w czwartek (11 stycznia, start: 21:00), uświetni ekipa Warsaw Boulevard. Zagrają Bekett (Big Boat Party), KVBA84, Nowosad (10th Slope), Phil Jenksy (Be Kolektiv) i Sovinsky (1500m2). Od tego dnia Piekło nad Niebem będzie otwarte codziennie od godziny 17:00. Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/159859257989053/

Od niedzieli do czwartku wstęp będzie wolny dla wszystkich, natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory w cenie 10 zł lub z kartą klubową.

Plakat promujący otwarcie Piekla Nad Niebem

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News