Ziomuś zamienił starego iPada w Spotify player 🎧

spotify player ipod

Żeby wyjaśnić na początku. Ty nie możesz tego zrobić w domu poprzez ściągnięcie darmowej apki „Turn my iPod into Spotify player” Koleżka, który to zrobił nazywa się Guy Dupont. 17-letni youtuber ze Stanów pokazuje różne hacki i przeróbki domowych sprzętów.

Youtuber przerobił iPoda na player Spotify

Patent polega na tym, że całe urządzenie zostało zmodyfikowane. Dodano do niego komponenty: Wifi, Blutooth, większą baterię i inne rzeczy. Zmieniony został również układ zasilania i niektóre złącza. Nie zrobisz tego w domu chyba, że interesujesz się elektroniką i masz odpowiednie narzędzia. Pytanie co na to Polacy? Przecież Polak potrafi, więc liczymy na godną odpowiedź użytkowników portalu Elektroda.

iPod Spotify Player inside Ziomuś zamienił starego iPada w Spotify player 🎧

Chcemy być sam na sam z muzyką

Pytanie: po co komu taki player? Obsługuje tylko Spotify więc spełnia dokładnie tę samą funkcję do jakiej go niegdyś zaprojektowano. Czy to nie wspaniałe? Coraz częściej słyszymy o potrzebie wyłączenia się z cyfrowego świata po to, żeby być z muzyką sam na sam. Vinyle już dawno wróciły do łask i można kupić nawet w Biedronce. Nawiasem mówiąc szacunek Biedronka, bo macie całkiem niezłą selekcję ciekawych i nietuzinkowych albumów! Coraz więcej zespołów wydaje kolekcjonerskie edycje swoich płyt na kasetach, a magnetofon staje się coraz bardziej pożądanym sprzętem audiofila. Że dźwięk nie jest krystaliczny? OK, ale to dźwięk z taśmy i taki ma być. Nie od parady wszystkie najlepsze studia muzyczne świata używały przez magnetofonów przez dziesięciolecia przed nadejściem komputerów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


This looks fucking awesome!

Internauci reagują jak powyżej. A może dla pokolenia MP3 błogosławieństwem byłby właśnie taki player jak iPod-Spotify. Pozwalałby korzystać z biblioteki muzycznej jednocześnie nie używając smartfona. Mamy muzykę, nie mamy scrollowania i komunikatorów… Czy to nie piękne?

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News