Zdjęcia Amy Winehouse przed premierą albumu „Frank”

Dziewczyna na ciemnym tle z głową odwróconą w stronę kamery i różą w ręku

Od śmierci Amy Winehouse minęło już sześć lat. Cokolwiek by nie mówić na temat Amy – jej uzależnienia od narkotyków i alkoholu, czy toksycznej relacji z Blake Fielder-Civilem, jedno jest pewne – jej głos, muzyka i teksty były jedynymi w swoim rodzaju. Fotograf Charles Moriarty postanowił pokazać światu zdjęcia Amy, zanim światło dzienne zobaczył jej pierwszy album – Frank.

O serii zdjęć Before Frank było już głośno kilka lat temu, jednak dopiero w maju 2017 został wydany album, zawierający ponad 50 zdjęć Amy Winehouse. Przed Wami fotografie przedstawiające Amy, zanim stała się głównym obiektem pożądania mediów i fotoreporterów, a jej talent został ograniczony przez paparazzich do umieszczania w tabloidach zdjęć, na których Amy była pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Dziewczyna z czarnymi włosami, w chuście na głowie Czarno-białe zdjęcie dziewczyn opartej o ścianę Czarnowłosa dziewczyna w żółtym topie, leżąca na kanapie Uśmiechnięta czarnowłosa dziewczyna opierająca się o ścianę Portret dziewczyny z czarnymi włosami stojącej na tle drewnianej ściany Dziewczyna ubrana w krótki żółty top siedząca na pralce Dziewczyna trzymająca w ręku żółtą słuchawkę od telefonu Dziewczyna w sukience w romby, stojąca na ulicy z miętowo-białą gitarą Dziewczyna stojąca przed lustrem, malująca usta szminką

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News