Zapierająca dech w piersiach wyprawa rowerowa. Zobaczcie zwiastun filmu „Return to Earth”

Rowerzysta unoszący się ponad lasem

Twórcy największego hitu rowerowego ostatnich lat, czyli filmu unReal, powracają z nową produkcją. Jeśli jesteście fanami kina z rowerami w rolach głównych, będziecie zachwyceni!

Kultowe Studio produkcyjne Anthill Films powraca z dziewiątym filmem, który podbije serca nie tylko fanów downhillu i MTB. Film Return To Earth pojawi się w polskich kinach 24 września, a premierowy pokazy dokładnie tego dnia o godzinie 20:00 odbędą się w 25 kinach sieci Multikino.

Film Return To Earth to kanadyjska produkcja w reżyserii Colina Jonesa, Darren McCullough i Darcy Wittenburg. Zapierająca dech w piersi filmowa wyprawa, która przeniesie Was do dżungli na wybrzeżach Oahu, wzniesie do odciętych od świata gór Patagonii i zostawi kurz na twarzach po zjazdów z nieziemskich wzgórz Utah. Return to Earth to superprodukcja z najlepszymi na świecie riderami, realizowana z Hollywoodzkim rozmachem i najnowszymi technologiami, ale przede wszystkim to hymn nieskrępowanej wolności, życia chwilą i zachwytu dzika naturą!

Bilety są już dostępne w przedsprzedaży. Pełny spis kin, w których odbędą się premierowe pokazy znajdziecie tutaj. Warto obserwować także oficjalne wydarzenie na Facebooku. Do zobaczenia w kinie!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News