Zapakowane

Walizka to rzecz, która kojarzy nam się z wakacjami i z wypoczynkiem. Najważniejsze, żeby była lekka i pakowna, w końcu nigdy nie wiadomo co tak naprawdę przyda się w podróży. Ponieważ „jak cie widzą, tak cie piszą” warto też zwrócić uwagę na to, jak wygląda taszczony ze sobą bagaż. Jeżeli nie jesteś typem człowieka, który chce żeby walizka była stara i poobklejana nalepkami jak z amerykańskich filmów, to mamy dla ciebie kilka propozycji. Może chociaż trochę pozwolą poczuć lato w trakcie tej smutnej jesieni.

#1 Orishiki suitcase

To opcja dla tych, którzy nie lubią składać rzeczy. Z taką walizką nikt nie zwróci uwagi na to, jak wyglądają twoje ubrania. Architektonicznie i futurystycznie!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

http://bit.ly/1AYIgsW
http://bit.ly/1AYIgsW

#2 Shirnkbox Valise

Może do najwygodniejszych, ani najbardziej  pakownych nie należy, ale ma swój urok. Idealnie nadaje się, żeby poderwać jakiegoś drwala…

http://bit.ly/1HKG2it
http://bit.ly/1HKG2it

#3 Louis Vuitton

Tej marki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Walizka z historią i klasyk klasyków, niezależnie od tego czy zazdrościcie/gardzicie/pożądacie.

http://vuitton.lv/1zZYyOI
http://vuitton.lv/1zZYyOI

#4 Terracase by Daniel Mclaughlin

Coś dla fanów eko-lansu … Nowozelandzki projektant stworzył walizki tylko z materiałów z recyklingu.

http://bit.ly/1vXRqE7
http://bit.ly/1vXRqE7

#5 UNO ZIP z kolekcji Valigeria Roncato

Podobno najlżejsze na świecie, a przy tym solidne i wytrzymałe. Bestseller. Marilyn tradycyjnie sprzedaje lepiej, niż ktokolwiek inny.

http://bit.ly/1v0P6uF
http://bit.ly/1v0P6uF

 tekst | Paweł Taranowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News