Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year

Zdjęcie bloku i obok zdjęcie abstrakcyjnej formy

Do konkursu International Photographer of the Year zostało zgłoszonych ponad 4 tysiące zdjęć. Przed Wami wyniki, które prace otrzymały miano najlepszych zdjęć ubiegłego roku!

Corocznie z konkursu wyłaniane są prawdziwe perełki fotografii z całego świata. Nie są to jedynie zdjęcia wykonane przez profesjonalistów, ale także amatorów, czy po prostu entuzjastów fotografii. Zwycięzcy są wybierani w kilku kategoriach: sztuka, abstrakcja, architektura i ludzie.

W tym roku główną nagrodę zdobyła fotografka z Ameryki, Sarah Blesener ze swoją serią zdjęć Beckon Us from Home, która pokazuje kulisy patriotycznego kampingu – miejsca, gdzie dzieci uczą się być… lepszymi Amerykanami.

Zobacz także: Najlepsze zdjęcia z konkursu International Drone Photography

Inspire Your Mind With Winning Shots From The 2017 International Photographer Of The Year Awards Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year

Na pierwszy rzut oka patriotyczny kamping można pomylić z wakacyjnym turnusem YMCA w Salt Lake City, szczególnie biorąc pod uwagę formy rozrywek jak bitwa na pistolety z wodą, wyścigi, czy przeciąganie liny. W każdym razie to miejsce, które zbiera ponad 900 uczniów, którzy przyjechali tu, aby skupić się na aspektach związanych z patriotyzmem – mówi Sarah.

Poniżej znajdziecie pozostałe zwycięskie prace!

17 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 16 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 15 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 14 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 13 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 12 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 11 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 10 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 9 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 8 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 7 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 6 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 5 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 4 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 3 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 2 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 1 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 24 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 23 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 22 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 21 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 20 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year 19 Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News