Zainspirujcie się zwycięskimi pracami z International Photographer of the Year

Zdjęcie bloku i obok zdjęcie abstrakcyjnej formy

Do konkursu International Photographer of the Year zostało zgłoszonych ponad 4 tysiące zdjęć. Przed Wami wyniki, które prace otrzymały miano najlepszych zdjęć ubiegłego roku!

Corocznie z konkursu wyłaniane są prawdziwe perełki fotografii z całego świata. Nie są to jedynie zdjęcia wykonane przez profesjonalistów, ale także amatorów, czy po prostu entuzjastów fotografii. Zwycięzcy są wybierani w kilku kategoriach: sztuka, abstrakcja, architektura i ludzie.

W tym roku główną nagrodę zdobyła fotografka z Ameryki, Sarah Blesener ze swoją serią zdjęć Beckon Us from Home, która pokazuje kulisy patriotycznego kampingu – miejsca, gdzie dzieci uczą się być… lepszymi Amerykanami.

Zobacz także: Najlepsze zdjęcia z konkursu International Drone Photography

Na pierwszy rzut oka patriotyczny kamping można pomylić z wakacyjnym turnusem YMCA w Salt Lake City, szczególnie biorąc pod uwagę formy rozrywek jak bitwa na pistolety z wodą, wyścigi, czy przeciąganie liny. W każdym razie to miejsce, które zbiera ponad 900 uczniów, którzy przyjechali tu, aby skupić się na aspektach związanych z patriotyzmem – mówi Sarah.

Poniżej znajdziecie pozostałe zwycięskie prace!

Komentarze
Rate this post