Wyzwanie dla prawdziwych imprezowiczów

Tacy ludzie mają także niezwykłą umiejętność przeżywania szalonych nocy i powracania do normalnego życia bez szwanku. Należą do elity imprezowiczów, którzy wyznaczają styl i sprawiają, że party z nimi staje się niezapomnianym przeżyciem.

Prawdziwi fani dzikiego szaleństwa bawią się wszędzie, gdzie dyktuje im natchnienie – przewidywalne klubowe imprezy nie są dla nich. W nieustannym odkrywaniu nowych wymiarów imprezowania wspiera ich Desperados – piwo o smaku tequili, które niezmiennie budzi w ludziach instynkt szalonej zabawy. Imprezy pod szyldem Desperadosa już od pierwszej edycji w 2010 r., zaskakują kreatywnością i fantazją, wprowadzając uczestników w świat nowych doznań.

Co roku Desperados coraz wyżej ustawia poprzeczkę (i to sam sobie). Legendarny rozmach wydarzeń, które dotychczas odbywały się pod nazwą The Wildest Night Party, przenosi imprezowanie na wyższy poziom i zaskakuje nowatorskimi atrakcjami, scenografią, połączeniem muzycznych gatunków i różnorodnością wykonawców. Coraz ciekawsze lokalizacje, jak Stocznia Gdańska w 2010 r., fabryka Schleibera w 2011 r., poznańska Stara Rzeźnia w 2012 r., czy ubiegłoroczne warszawskie Soho Factory, przyciągają tłumy imprezowiczów, spragnionych nieskrępowanej zabawy.

W tym roku piąta edycja dzikiej imprezy startuje w Warszawie jako Endless Night Party i będzie prawdziwym sprawdzianem nawet dla mistrzów imprezowania spod znaku piwa o smaku tequili. Tego wieczoru czas się zagubi w przestrzeni, a bogowie imprezy będą musieli udowodnić własną nieśmiertelność. 25 października 2014 r. to noc cofających się zegarów i niezwykłych atrakcji, która dzięki Desperadosowi będzie trwała bez końca.

Aby znaleźć się wśród wybrańców i zyskać prawo wstępu do przestrzeni, w której czas traci znaczenie, trzeba udowodnić najwyższe imprezowe kompetencje, wśród których umiejętność latania jawi się jako jedno z łatwiejszych wyzwań. Party missions – wyzwania Desperadosa – do odkrycia na www.desperados.com

beh

 

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News