Takiej imprezy jeszcze nie było: trzecia edycja FATAL ERROR ?

Plakat promujący trzecią edycję fatal error

Już w najbliższy czwartek, w warszawskim klubie Pomost 511 odbędzie się impreza, która na długo pozostanie w Waszej pamięci! Twerk, perskie dywany, muzyka: szykujcie się na trzecią edycję FATAL ERROR.

FATAL ERROR to grupa twórcza działająca w obszarach: muzyka, visual art, performance – w składzie: Krzysztof Grabań – nasz Redaktor Naczelny, Maciek Szupica – współtwórca wielu projektów artystycznych (Dick4Dick, GypsyPill, The Saintbox), współtwórca festiwalu form komunikacji wizualnej Interference Festival, Szymon Weiss – producent muzyczny, perkusista, członek D16 Group Audio Software. Ostatni singiel wydał w berlińskim Stil vor Talent.

https://www.youtube.com/watch?v=unHTs89-v40

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chłopaki wystąpią po raz trzeci oficjalnie na scenie, ale po raz pierwszy plenerowo w Pomost 511 już jutro, 22. czerwca (czwartek) o godzinie 21:00. Gościnnie wystąpi Hey Karen – wokalista, producent elektroniki, live-actowy rözpiyrdäläcz oraz Adam BØGUTA – Dj, model, producent muzyczny. Szykujcie się na jutro – ta impreza zmieni wszystko i będziecie prosić o więcej! Więcej informacji TUTAJ. Do zobaczenia jutro! BĘDZIE MOC! ? ? ?

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News