Wrzesień w HBO GO. 10 filmów i seriali, które polecamy obejrzeć w tym miesiącu

Mężczyzna siedzący na krześle w różowym pokoju

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. W tym momencie, na platformie znajdziemy ponad 800 filmów i 250 seriali. Co nowego pojawi się w tym miesiącu?

Jak zawsze, HBO GO nie zawiedzie nas zarówno filmowo, jak i serialowo. Wśród nowych seriali znajdziemy między innymi Temple z Markiem Strongiem w roli głównej, któremu na ekranie partneruje znana z Gry o tron Carice van Houten. Do tego nowy sezon Pokoju 104 – antologia HBO będąca oryginalną opowieścią o typowym amerykańskim pokoju hotelowym i jego zmieniających się co noc gościach. A co więcej? Zobaczcie poniżej!

1. Turbulencje (Manifest)

https://youtu.be/kk8VoPOB8_o

Pełen tajemnic serial obyczajowy o pasażerach, którzy po wylądowaniu dowiadują się, że ich z pozoru kilkugodzinny lot tak naprawdę trwał ponad pięć lat.

Premiera: 1 września, cały sezon

2. Dorwać Małego I-II (Get Shorty I-II)

https://youtu.be/BFrWMSLFvCk

Serial przedstawiający perypetie płatnego zabójcy, który chce zostać hollywoodzkim producentem. Luźna adaptacja powieści Elmore’a Leonarda. Chris O’Dowd oraz Ray Romano w rolach głównych.

Premiera: 1 września, dwa sezony w całości

3. Temple

Po osobistej tragedii utalentowany chirurg Daniel, wraz ze swoim partnerem Lee, postanawia założyć podziemną klinikę znajdującą się w tunelach pod Londynem i podejmuje się tam leczenia przestępców, nielegalnych imigrantów i rozmaitych dziwaków, którzy nie chcą korzystać z publicznej opieki medycznej. Mark Strong w roli głównej, obok niego występuje także Carice van Houten.

Premiera: 13 września, cały sezon

4. Kroniki Times Square III (The Deuce III)

https://youtu.be/_ciIQiatjcU

Trzeci, finałowy sezon serialu HBO z Jamesem Franco oraz Maggie Gyllenhaal o początkach i rozkwicie wartej wiele miliardów dolarów branży pornograficznej, a także jej wpływu na amerykańską kulturę. Produkcja stworzona przez George’a Pelecanosa i Davida Simona.

Premiera: 10 września

5. Pokój 104 III (Room 104 III)

https://www.youtube.com/watch?v=uwTjTQfvCyE

Trzeci sezon antologii produkcji HBO, będącej oryginalną opowieścią o typowym amerykańskim pokoju hotelowym i jego zmieniających się co noc gościach.

Premiera: 14 września

6. Przedszkolanka (The Kindergarten Teacher)

Maggie Gyllenhaal w roli przedszkolanki, która zaczyna przelewać swoje niespełnione ambicje na jednego z podopiecznych.

Premiera: 1 września

7. Jeszcze dzień życia (Another Day Of Life)

Ryszard Kapuściński wyrusza do pogrążonej w wojnie Angoli, gdzie zmienia swoje podejście do życia i zawodu. Animacja, która została wyróżniona Europejską Nagrodą Filmową i statuetką Goya.

Premiera: 5 września

8. Glass

https://youtu.be/YdMsJ1dsXJk

Bruce Willis jako strażnik, który wykorzystuje nadprzyrodzone zdolności, aby dorwać człowieka o wielu osobowościach. W pozostałych rolach James McAvoy oraz Samuel L. Jackson.

Premiera: 29 września

9. Ocean’s 8

https://youtu.be/GPTNRajP5Ho

Sandra Bullock jako oszustka, która z pomocą zrekrutowanej przez siebie ekipy pragnie dokonać skoku stulecia. W pozostałych rolach Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna oraz Helena Bonham Carter.

Premiera: 22 września

10. W cieniu wież: Liceum Stuyvesant 11 września

Kiedy 11 września w 2001 roku wieże World Trade Center zostały zaatakowane, uczniowie znajdującej się kilka przecznic dalej szkoły średniej Stuyvesant właśnie rozpoczęli swój dzień. Dokument HBO przedstawia wyjątkową perspektywę tego dnia, czerpiąc ze zwierzeń naocznych świadków tamtych dramatycznych wydarzeń.

Premiera: 12 września

Rate this post