Wro Fashion Foto 2019. Kolejna edycja jedynej cyklicznej wystawy fotografii mody w Polsce

Zdjęcia z przygtowań do sesji zdjęciowej

To już szósta edycja Wro Fashion Foto, wyjątkowej wystawy fotografii mody, która na stałe wpisała się w kalendarz modowych i artystycznych imprez Wrocławia.

Wro Fashion Foto to przedsięwzięcie wyjątkowe, nie ma bowiem w Polsce wystawy fotografii o podobnym mechanizmie. Fotograficy przygotowują pracę specjalnie na wystawę, biorąc pod uwagę motyw przewodni oraz realizując swoje śmiałe pomysły. Przez lata można obserwować ewolucję projektu, przede wszystkim jego misji. Organizatorom wystawy zależy na promocji zdolnych fotografów zajmujących się modą, ale także na pokazywaniu utalentowanych reprezentantów całej branży: wizażystów, stylistów, fryzjerów, modelek i modeli.

Czarno-białe zdjęcie dziewczyny malującej usta drugiej

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest Metropolis. Organizator wydarzenia, agencja modelingowa SPOT Management, zaprosiła do udziału w wystawie 15 niesamowitych artystów. Każdy z nich przeprowadził jedną sesję zdjęciową wedle swojej koncepcji dopasowanej do motywu przewodniego, a potem wybrał jedno najlepsze zdjęcie, które będzie można zobaczyć na wystawie.

backstage 8 Wro Fashion Foto 2019. Kolejna edycja jedynej cyklicznej wystawy fotografii mody w Polsce

W piątek 10 maja 2019 w DH Renoma we Wrocławiu odbędzie się wernisaż wystawy Wro Fashion Foto. Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wernisażu, wystawa dostępna będzie od 10 maja do 10 czerwca w DH Renoma we Wrocławiu.

Następnie wystawa zostaje przeniesiona do Dolnośląskiego Centrum Filmowego DCF Wrocław, gdzie 15.06.2019 odbędzie się kolejny wernisaż połączony z projekcją filmu, prelekcją oraz spotkaniem ze stylistami. Wtedy również imprezy towarzyszące odbędą się w Empiku w DH Renomie.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Po zakończeniu wystawy wydruki zdjęć przekazane zostaną Fundacji Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową, która zlicytuje je na swoich licytacjach.

https://www.instagram.com/p/BxRx7A2n9Od/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News