Wielkimi krokami zbliża się najlepszy festiwal muzyczny. Obsada tegorocznego Open’era to sztos

Z czym kojarzy się Wam lato? Nam na pewno z festiwalami muzycznymi. Naszym ulubionym zdecydowanie jest Open’er Festival, który w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza.

Open’er Festival to cztery dni cudownej zabawy dla ludzi różnej płci, w różnym wieku i z różnymi zamiłowaniami muzycznymi.

Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Żadne słowa nie są w stanie zobrazować panującej tam atmosfery. Wszechobecna muzyka grana z różnych scen, uśmiechnięci, tańczący ludzie oraz mnóstwo różnych stref z jedzeniem i rozrywką.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W tym roku każdy meloman znajdzie dla siebie gratkę na openerowskiej scenie. Na głównej scenie pojawią się między innymi Travis Scott, The Strokes, Lana Del Rey, czy Swedish House Mafia. Na pozostałych scenach zachwycą nas: Diplo, G-eazy, Jorja Smith, Kodaline, LP, Marina, Robyn, The 1975, Vampire Weekend czy Rudimental. Cały program możecie sprawdzić na stronie Open’er Festival.

https://www.instagram.com/p/BwJr6qinbpd/

Zachęcamy do bacznego śledzenia fanpage Open’er Festival i sprawdzania świeżutkich nowości dotyczących tego, co pojawi się na festiwalu.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News