Za 40 złotych dziennie możecie wynająć prywatną wyspę na Filipinach

Widok na wyspę z lotu ptaka

Czy myśląc o wakacjach, wyobrażaliście sobie, że spędzacie je na bezludnej wyspie, bez hordy turystów? Tylko wy, cisza i słońce.

To, co do tej pory było być może wyłącznie marzeniem, teraz staje się rzeczywistością. Na środku jeziora Lumot na Filipinach znajduje się niewielka wysepka z 6-pokojowym domem, dostępnym do wynajęcia przez Airbnb. Chociaż dom może nie wygląda jak pałac z filmów Walta Disneya, to jego otoczenie już tak. Błękitna woda, palmy kokosowe – prawdziwa idylla rodem z dawnych reklam batonika Bounty.

a44b89495d0ffaf6634d12da5cbbbd95 Za 40 złotych dziennie możecie wynająć prywatną wyspę na Filipinach

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cena za tygodniowy pobyt wynosi 1731 złotych, co w przeliczeniu na 6 osób wynosi około 40 złotych za dzień.

Jeśli jednak dysponujecie większym budżetem, możecie wynająć willę z prywatnym basenem na Isletas de Granada w Nikaragui. Miejsce idealne dla dwóch osób w romantycznym otoczeniu, idealne na miesiąc miodowy, ale nie tylko. W tym wypadku cena jest nieco większa – 4280 złotych za tydzień pobytu.

To co, jedziemy?

0404ddc55d0fc2c8634de0b7f1eff9a7 Za 40 złotych dziennie możecie wynająć prywatną wyspę na Filipinach

4,5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News