W sprzedaży pojawi się kalendarz adwentowy wypełniony chipsami?

Kalendarz adwentowy z chipsami

Skoro statystyki Google Trends pokazują, że ludzie zaczynają już słuchać Last Christmas, to chyba nie jest za wcześnie, aby mówić o kalendarzach adwentowych. Szczególnie TAKICH.

Wiecie, jak działa kapitalizm – jak już mija sezon na noszenie szortów i crop-topów, czas zacząć ubierać choinkę. Zanim jednak faktycznie rozpocznie się bożonarodzeniowa gorączka i kupicie standardowy kalendarz adwentowy z czekoladkami, mamy dla Was interesującą alternatywę!

Kalendarz adwentowy z chipsami. Tak, dobrze przeczytaliście. A dokładnie, z Pringlesami. Wypełniony małymi opakowaniami Waszych ulubionych chipsów w przeróżnych smakach.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jedyny minus jest taki, że nie jest to standardowy 24-dniowy kalendarz, tylko taki, obejmujący niedziele adwentowe i kilka innych dni w grudniu. Start 2 grudnia, koniec w Boże Narodzenie. Trudno było spodziewać się kalendarza z 24 pudełkami Pringles w środku. Po pierwsze: nie byłoby to najzdrowsze rozwiązanie, po drugie: kalendarz w takiej formie byłyby dość nieporęczny. Sami rozumiecie.

Efektem tego jest 12 paczek Pringlesów o smakach takich jak: vinegar, Texas BBQ, sauce, sour cream. Nie jest jeszcze potwierdzone, że kalendarz na 100% pojawi się w sprzedaży, jednak krążą takie plotki, ponieważ patent ten pojawił się w Anglii już w ubiegłym roku, a kalendarz kosztował 8 funtów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się jesienią i czekać cierpliwie na rozpoczęcie grudnia!

dc202fb55ba32944ed4b172f958735ff W sprzedaży pojawi się kalendarz adwentowy wypełniony chipsami?

4,6/5 - (8 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News