Urodzinowy Grand Bazar: 30-sta edycja

Rysunek kobiety trzymającej w jednej dłoni tort, w drugiej kwiaty

Wielkimi krokami zbliża się marcowa edycja warszawskich targów mody Grand Bazar. Z racji jubileuszu, organizatorzy szykują dla wszystkich gości mnóstwo atrakcji, tym razem na trzech poziomach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich. Co wiemy więcej?

30. edycja targów to idealna okazja, aby podziękować wszystkim, którzy przez ostatnie lata wspierali Grand Bazar — ze szczególnym uwzględnieniem gości, którzy licznie zjawiali się na każdej z dotychczasowych edycji.

Co was czeka? Ponad 150 stanowisk z ubraniami, dodatkami, biżuterią czy akcesoriami do domu. Ale, uwaga! Podczas targów swoją premierę będzie miała wiosenna kolekcja marki Yeah Bunny oraz kolaboracja Ewy Olbrychskiej z Yes to Dress.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Panowie również nie będą się nudzić, ponieważ na targach nie zabraknie rozbudowanego działu męskiego, gdzie pojawi się między innymi The Urban Beard. Na potrzebujących chwili relaksu będzie czekać strefa beauty, gdzie nie tylko zakupicie kosmetyki, ale także będziecie mogli skorzystać z usług fryzjera, nail baru czy masażu. Na najmłodszych będzie czekał specjalny kącik zabaw z programem zajęć i warsztatami, a kto opadnie już zupełnie z sił po zakupowym szale, będzie mógł skorzystać ze strefy lounge. W strefie wypoczynku, poza muzyką graną przez kolektyw djski, będziecie mogli obejrzeć wystawę plakatów autorki grafik targów – Izabeli Kaczmarek.

Kiedy to wszystko? Już 4 marca 2017 w godzinach 11:00 – 19:00. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Do zobaczenia w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy!

Rysunek kobiety trzymającej w jednej dłoni tort, w drugiej kwiaty

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News