Urlop we Francji? Na booking.com pojawił się dom z czekolady

Dom z czekolady we Francji

Nie, to nie bajka o Jasiu i Małgosi. Nie znajdziecie tutaj złej czarownicy, która będzie chciała włożyć Was do pieca. Jednak, jeśli jesteście miłośnikami czekolady, to właśnie ten dom jest idealny dla Was!

Zapytacie: jak to, dom z czekolady? Tak to. Ta urocza chatka została zbudowana z 1,5 tony czekolady, a część wyposażenia wnętrza jest… jadalna! Wewnątrz tego wakacyjnego raju, który mierzy 18 metrów kwadratowych, znajdziecie czekoladowy kominek, stół, żyrandol, zegar, kubki, książki, a nawet ściany i sufit – także wykonane z czekolady.

Na zewnątrz czeka na Was coś w stylu ogródka Willy’ego-Wonki: czekoladowe kaczki, kwiaty – tak, wszystko z czekolady i wszystko jadalne. Dom jest dostępny do wynajęcia na booking.com. Może pomieścić do czterech gości, a cena za noc to około 50 euro.

Dom został zaprojektowany i wykonany przez jednego z najlepszych cukierników na świecie Jeana-Luca Decluzeau i znajduje się we wnętrzu szklarni L’Orangerie Ephémère w Cité de la Céramique w Sèvres we Francji.

Oprócz noclegu w tym, jakże słodkim miejscu, goście mogą wziąć udział także w czekoladowym warsztacie, prowadzonym przez Jeana-Luca.

Nigdy bym nie pomyślał, że będę miał okazję zbudować naturalnej wielkości czekoladowy domek, w którym będą mogli spać ludzie! Cieszę się, że mogę współpracować z booking.com i dzielić się z innymi moją czekoladową pasją. Mam nadzieję, że mieszkający w tym domu goście przeżyją słodkie chwile!

To co, kto chce jechać z nami do Francji?

Komentarze
Rate this post