Costa Coffee x Ptasie Mleczko®

Costa Coffee i Ptasie Mleczko łączą siły

Costa Coffee i Ptasie Mleczko® doskonale wiedzą o tym, że… przyjemniej razem! Z połączenia tych dwóch znanych i lubianych marek powstały inspirowane napojami Costa Coffee limitowane smaki pianek Ptasie Mleczko®, które 13 kwietnia zadebiutowały na rynku. A już od 10 maja w Costa Coffee zagoszczą niesamowite napoje Caffè Frappé oraz Słony Karmel Shake z dodatkiem pianek Ptasie Mleczko®, które będą smakowitą propozycją z letniej oferty kawiarni. 

Relacje to jeden z głównych czynników, który sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Razem przyjemniej jest doświadczać, odkrywać i dzielić się radościami. W duecie świat smakuje lepiej, szczególnie jeśli jest to takie słodkie połączenie, jak Costa Coffee i Ptasie Mleczko®.

“Przyjemniej razem” to hasło współpracy

“Przyjemniej razem” to hasło, które doskonale odzwierciedla współpracę Costa Coffee i Ptasie Mleczko®. Aromatyczna kawa Costa Coffee i lekka, słodka pianka Ptasie Mleczko® tworzą duet idealny. Dzięki temu napoje Costa Coffee i Ptasie Mleczko® dostarczą nowych wrażeń smakowych – mówi Agnieszka Bobrukiewicz, Commercial Marketing Director w Costa Coffee. Nasza oferta jest wynikiem wielu miesięcy wytężonej pracy, od inspirującej wymiany doświadczeń do wspólnego testowania receptur. Zależało nam na tym, aby finalny produkt zaspokoił nawet najbardziej wymagające podniebienia – dodaje Bobrukiewicz.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Ptasie Mleczko® grafika2 Costa Coffee x Ptasie Mleczko®Paczka Ptasie Mleczko® grafika1 Costa Coffee x Ptasie Mleczko®

Firmy rozpoczęły współpracę na początku 2022 roku. Ptasie Mleczko® i kawiarnie Costa Coffee Polska S.A.  wypracowały w tym czasie równoległe oferty, wzajemnie się inspirując. Celem była wspólna wymiana doświadczeń i kompetencji oraz wzajemne wsparcie obu marek, by stworzyć produkty trafiające w potrzeby konsumentów.

Widzimy spory potencjał w kooperacji z innymi markami, również tymi o odmiennym od naszego profilu działalności. Stale poszukujemy zaskakujących połączeń, dlatego z otwartością podchodzimy do przyszłych współprac w tym zakresie. Kooperacja z Costa Coffee to efekt wielomiesięcznej, wspólnej pracy nad recepturami produktów. Jesteśmy przekonani, że klienci – szczególnie miłośnicy duetu idealnego, jakim jest bez wątpienia kawa i słodycze – odnajdą w tej ofercie podwójną porcję przyjemności – mówi Aleksandra Kusz vel Sobczuk, Kierowniczka Komunikacji Korporacyjnej w firmie Wedel.

Smaki Costa Coffee zamknięte w piance Ptasie Mleczko®

Ptasie Mleczko® Caffè Frappé to idealna propozycja dla miłośników mrożonej kawy. Pianki Ptasie Mleczko® Caffè Frappé zawierają kawę, przyrządzoną na bazie niepowtarzalnej, autorskiej mieszanki Signature Blend, której receptura pozostaje niezmienna od ponad 50 lat. Z kolei Ptasie Mleczko® Słony Karmel Shake to zamknięty w aksamitnej piance smak oryginalnego napoju Costa Coffee ze słonym karmelem w roli głównej.

Limitowana edycja pianek Ptasie Mleczko®, inspirowana napojami Costa Coffee, dostępna jest w nowej odsłonie graficznej, która łączy identyfikację wizualną obydwu marek.

costa coffee i ptasie mleczko

Ptasie Mleczko® zanurzone w napojach Costa Coffee

Współpraca Costa Coffee i Ptasie Mleczko® to zapowiedź letniej oferty kawiarni. Królować w niej będą dwa niesamowite smaki napojów Caffè Frappé i Słony Karmel Shake z dodatkiem pianek Ptasie Mleczko®.

Letnie napoje muszą pobudzać i jednocześnie orzeźwiać, dlatego nowe propozycje napojów, powstałe w ramach współpracy Costa Coffee i Ptasie Mleczko®, są idealne na upalne dni. Caffè Frappé z dodatkiem Ptasie Mleczko® to mrożona kawa na bazie espresso, zwieńczona bitą śmietaną i dopełniona lekką pianką Ptasie Mleczko®. Kawa w tym wariancie zaskakuje delikatnym i jedynym w swoim rodzaju smakiem. Dla tych, którzy latem poszukują alternatywy dla kawy, Costa Coffee przygotowała również napój Słony Karmel Shake z dodatkiem Ptasie Mleczko® bez kawy. To słodycz, która przełamana została słonym karmelem w postaci mrożonego shake’a z pianką Ptasie Mleczko®.

Oferta letnia Costa Coffee dostępna będzie w kawiarniach od 10 maja. Od 5 maja członkowie Costa Coffee Club będą mieli okazję spróbować przedpremierowo nowych smaków sygnowanych znakiem Costa Coffee i Ptasie Mleczko®. A ci, którym smaki Costa Coffee i Ptasie Mleczko® szczególnie przypadną do gustu, będą mogli rozkoszować się tą przyjemnością dłużej, ponieważ pianki Ptasie Mleczko® Caffè Frappé i Słony Karmel Shake będzie można nabyć także w kawiarniach Costa Coffee. Wyjątkowe zestawy Ptasie Mleczko® i kawa Costa Coffee 200g już od końca kwietnia pojawią się na półkach sklepowych, aby konsumenci mogli cieszyć się pysznym połączeniem także w domu.

Zobacz też: Uwielbiacie wino i czekoladę? Przed Wami czekoladowe wino!

Uwielbiacie wino i czekoladę? Przed Wami czekoladowe wino!

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News