Twoja podobizna na figurce Lego

Lego nie pozwala nam o sobie zapomnieć i wraz z firmą Funky3DFaces daje możliwość posiadania ludzików z naszymi głowami! Wielokrotnie kreując postacie w Simsach staraliśmy się je stworzyć na wzór nas samych. Kto by pomyślał, że będzie to również możliwe z postaciami z Lego?

Myślicie, że to skomplikowane? Mylicie się. Wystarczy jedynie przesłać amerykańskiej firmie dwa zdjęcia swojej głowy – od frontu i z boku, a oni stworzą jej miniaturkę. Jest to możliwe za sprawą oprogramowania do rozpoznawania twarzy. Funky3DFacestworzy głowy z piaskowca za pomocą drukarek 3D, a ich wysokość wynosi 15 mm. Możemy wybrać sobie kolor włosów czy też stworzyć fryzurę według własnych upodobań. Przyjemność ta kosztuje około 30 funtów, czyli blisko 150 zł w przeliczeniu. W przeciągu dwóch tygodni marka przysyła wykonaną głowę, którą należy umieścić w wybranej przez nas figurce. Możemy sobie ją dowolnie zmieniać, jak i również tworzyć rodziny albo grupy znajomych – zabawa gwarantowana!

customized-lego-head-3d-printing-funky3dfaces-5

customized-lego-head-3d-printing-funky3dfaces-6

customized-lego-head-3d-printing-funky3dfaces-11

CYByHszWEAA5n0G

legoo

Któż by pomyślał, że Lego może być jeszcze fajniejsze i otwarte na nowe działania, tym samym umożliwiając nam powrót do beztroskich lat naszego życia.

tekst | Kasia Sinet

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News