Mini Cooper: Czym wybrać się nad morze, żeby nie oszaleć?

Samochód z namiotem podczas zachodu słońca, przed maską stoi dziewczyna robiąca selfie, w samochodzie wychyla się kierowca przez okno

Lato w pełni, więc postanowiliśmy urządzić sobie wycieczkę na Hel, żeby sprawdzić, czy wieje i czy młodzież się tam dobrze prowadzi.

Oczywiście, jak zwykle na Helu w lipcu warunki były takie sobie, czyli mówiąc krótko – nie wiało. Sporty wodne można uprawiać na Wake’u lub postać na desce jak ktoś lubi, ale my nigdy się nie nudzimy. Pojechaliśmy na Hel, żeby skorzystać z dobrodziejstw natury w kreatywny sposób, dzięki czemu już wkrótce ujrzycie teledysk nowego projektu naszego naczelnego. Będąc nad polskim morzem i to w najpiękniejszym zakątku wybrzeża musieliśmy też zaliczyć nocne biegi po plaży, kąpiele słoneczne, Zorganizowaliśmy też mini (nomen omen) festiwal przy szumie fal.

Zapytacie: jak to możliwe, że dojechaliśmy nad morze z takim entuzjazmem? Cóż, nieskromnie mówiąc – mieliśmy lepiej niż inni, bo do naszej dyspozycji dostaliśmy nowy model MINI Countryman Cooper S E ALL4 z namiotem na dachu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Samochód z namiotem na dachu, dziewczyna w jeansowej sukience i mężczyzna z boku samochodu
Hubert Zieliński – www.hubertzielinski.pl

Dzięki temu ominęliśmy hordy turystów i towarzyszące temu zjawisku wątpliwej jakości atrakcje. Dzięki namiotowi AUTOHOME można zaszyć się w dowolnych okolicznościach przyrody, z dala od zgiełku i towarzystwa urlopowiczów. Namiot do nowego MINI Countryman rozkłada się automatycznie i jest przeznaczony dla dwóch osób.

Podróż nowym MINIaczem nawet mimo korków i upału to czysta przyjemność – i to w eko stylu, ponieważ jest to pierwsza hybryda MINI. Co to znaczy? Samochód można ładować z normalnego gniazda elektrycznego, ale nie jest to wcale konieczne – auto ładuje akumulatory podczas jazdy, wykorzystując energię uzyskaną w trakcie hamowania. Jak w każdej nowoczesnej hybrydzie, silnik elektryczny dodaje sporą dawkę mocy, dzięki czemu jazda tym autem to czysta frajda. Dodamy także, że silnik elektryczny ma tę samą maksymalną moc nawet przy niskich obrotach silnika.

Zachód słońca, samochód z namiotem, męczyzna opiera się o samochód, kobieta stoi obok niego
Hubert Zieliński – www.hubertzielinski.pl

Słysząc MINI, możecie pomyśleć, że to małe auto. Otóż nie! Countryman to większa wersja MINI, która pozwala wygodnie podróżować pięciu osobom z bagażami. Samochód wyposażony został we wszystkie nowinki technologiczne: wyświetlacz na podszybiu informujący o prędkości, ograniczeniach, a nawet obowiązujących na danym odcinku znakach drogowych. Mamy też do dyspozycji system wspomagający kierowcę informujący o zbliżających się pojazdach, lub zbyt szybkim zbliżaniu się do przeszkody.

Morał z tej opowieści jest następujący: zwinny, wszechstronny i elektryzujący MINI Countryman Cooper S E ALL4 obudzi ducha przygody w nawet największych sceptykach nadmorskich podróży w letnim sezonie! Naszej przygodzie z MINI moblibyśmy nadać hasło “Z daleka od parawanów :)”

Skład wycieczki:
Naczelny HIRO: Krzysztof Grabań
Modelka: Katarzyna Socha
Fotograf: Hubert Zieliński
Stylistka: Katie December

Zachód słońca na Helu
Hubert Zieliński – www.hubertzielinski.pl
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News