Totalne przeceny w biurach podróży. Last minute, black friday

wyspy kanaryjskie plaża

W tym roku listopadowy, depresyjny klimat idzie w parze z pandemią, co wystawia nasze samopoczucie na ciężką próbę. Na szczęście granice są otwarte. Paradoksalnie jest to najlepszy moment, żeby znaleźć okazyjną ofertę na wypoczynek. Pamiętamy oczywiście o zagrożeniu wirusem i obostrzeniach sanitarnych, jednak biura podróży działają – głownie online. To trudny moment dla branży turystycznej i dlatego robi ona wszystko, by utrzymać klientów oferując specjalne oferty. Ceny są teraz bardzo atrakcyjne.

Najtańsze oferty w biurze podróży ITAKA

Na przykład na stronie ITAKI są dostępne wyloty do Egiptu, na Wyspy Kanaryjskie, Maderę i Zanzibar (na tą wyspę bez testów!) jeszcze w tym miesiącu. Oglądając zdjęcia słonecznych kurortów może się wydawać, że to tak odległa rzeczywistość, jednak naprawdę możemy wyjechać na wakacje właśnie teraz. Być może to najlepszy moment na złapanie trochę słońca. Zwłaszcza w obecnej sytuacji jesteśmy narażeni na stres, pracujemy zdalnie, a możliwości wypoczynku czy relaksu w Polsce zostały ograniczone praktycznie do zera.

oferta przecena itaka baner

Home Office na Kanarach

Pojęcie home office kojarzy się głównie z tym, że możemy sobie pozwolić na paradowanie cały dzień w piżamie. Wyjątek stanowią video konferencje, na które przywdziewamy wyjściowy strój, ale tylko na górze. Ma to swoje plusy, jednak stylowy home office to nie siedzenie na sofie z laptopem na kolanach. Home office pod parasolem i z drineczkiem, to prawdziwe życie. Oczywiście video konferencje w tym anturażu odpadają. Nie ze względów technicznych, tylko z powodu zazdrości współpracowników. Ostatecznie możemy prowadzić telekonferencje z pokoju hotelowego, a resztę dnia spędzać przy basenie.

Bezpieczeństwo w turystyce

Być może brzmi to jak oferta dla śmiałków, ponieważ ciągle jesteśmy atakowani informacjami o kolejnych obostrzeniach związanych z Covid 19, ale branża turystyczna została obwarowana chyba najcięższymi obostrzeniami i totalnym reżimem sanitarnym. W większości hoteli należy poruszać się w maseczce w drodze na posiłki. Można ją zdjąć dopiero w restauracji. Biorąc pod uwagę to jak bardzo wyludnione są obecnie miejscowości turystyczne i same kurorty, można założyć, że jest w nich o wiele bezpieczniej niż w Polsce, gdzie notujemy rekordowe ilości zachorowań.

Najtańsze oferty i gwarancja multi

Obecnie dostępnych jest kilka rodzajów ofert z obniżonymi cenami. Jak zawsze są oferty last minute. W tym roku szczególnie rozbudowane promocje black friday weeks. Co piątek nowe oferty zagranicznych wakacji.. Wystartowały też oferty first minute na lato 2021. Branża turystyczna rozumie, że żyjemy w czasach kiedy trudno przewidzieć, co będzie za miesiąc czy dwa. Dlatego wprowadziły specjalne ułatwienia dla klientów. W ITACE obowiązuje gwarancja multi zmiana gratis – co oznacza, że do 3 tygodni przed wylotem można zmienić termin, kierunek, hotel.

Pandemia dobra dla introwertyków

Z doniesień osób, które w ostatnich dniach wróciły z wyjazdów wiemy, że sytuacja w kurortach jest szczególna. Zamknięte kluby i dyskoteki. Liczba gości drastycznie spadła. Na ulicach prawie pusto. To, co dla jednych turystów jest największą nudą, dla innych może być błogosławieństwem. Być może to właśnie jedyny moment na odwiedzenie miejsc takich jak choćby wymienione już Wyspy Kanaryjskie, bez konieczności oglądania tłumów żądnych wrażeń, podpitych uczestników zbiorowej wakacyjnej ekstazy. Wyspa jest piękna i właśnie teraz można ją podziwiać jednocześnie rozkoszując się spokojem i przestrzenią. 

Tekst i zdjęcia: ITAKA

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News