Tik-tak

1# ZIIIRO

http://www.ziiiro.com/shop
http://www.ziiiro.com/shop

To odpowiedź na potrzeby nowoczesnych i lubiących niekonwencjonalne rozwiązania. Chociaż niektórzy twierdzą, że brak wskazówek w zegarku to abstrakcja, ta marka na pewno zmieni ich punkt widzenia. Zamiast wskazówek producent użył kul, które poruszają się wyznaczając czas.

2# G-SHOCK x MAISON MARTIN MARGIELA

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2 (7)

Połączenie tych dwóch marek nie mogło skończyć się źle. Słynny dom mody i prekursor w tworzeniu zegarków w zeszłym roku stworzyli zegarek, który jest dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom. Na całym świecie jest tylko 3000 egzemplarzy dostępnych w 300 punktach sprzedaży.

3# Zeel Zen-H

http://bit.ly/1tUsuv3
http://bit.ly/1tUsuv3

Ten model to gratka dla wszystkich maniaków współczesnego designu. Nie ma w nim ani wskazówek, ani żadnych kulek. Godziny i minuty pokazywane są za pomocą słupków, które wzrastają wraz z upływem czasu. Przypomina to trochę termometr, który nagrzewa się na słońcu. Zegarek dostępny jest w złotej i srebrnej wersji.

4# The Newton

http://bit.ly/1tv3zws
http://bit.ly/1tv3zws

Na pierwszy rzut oka wcale nie przypomina zegarka. Wygląda jak gumowa bransoletka z dwoma kulkami, które wyznaczają czas. Sportowy styl na pewno nie nadaje się dla osób które cenią elegancję i klasyczne dodatki.

5# Black Tan Leather

http://bit.ly/1x2q50c
http://bit.ly/1x2q50c

To dowód na to, że klasyka wcale nie musi być nudna. Połączenie brązowego paska z czarną tarczą to niby standard, ale ten model ma jednak w sobie coś, co przyciąga uwagę większości „smakoszy” zegarków.

tekst | Paweł Taranowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News