Targi Rzeczy Ładnych już w ten weekend!

Najpopularniejsze targi designu w Warszawie, czyli Targi Rzeczy Ładnych, odbędą się już po raz siódmy! Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co się dzieje w polskim designie, albo po prostu uwielbiacie ładne rzeczy – musicie tam być!

Targi odbędą się w ten weekend, 21 i 22 maja, przy Placu Unii. Na to wyjątkowe wydarzenie organizatorzy zaprosili najróżniejszych producentów mebli i akcesoriów, designerów oraz grafików. Znajdziemy tam ponad 130 najlepszych firm i projektantów. Organizatorzy przyznają: „Ciągle szukamy nowych firm i zjawisk. Chcemy, żeby TRŁ były przeglądem tego, co najciekawsze w polskim designie.” Ale oczywiście oprócz debiutów pojawią się też uznane marki i nazwiska, laureaci wielu prestiżowych nagród.

Celem organizatorów jest przybliżanie firm i projektantów szerszej publiczności, oraz pokazanie, że dobrym designem można otaczać się bez względu na grubość portfela.

W ramach targów przewidziane są też inne atrakcje takie, jak: Strefa Zielono mi, gdzie będzie można nabyć rośliny oraz przeróżne warsztaty.

minimalistyczny plakat targów rzeczy ładnych

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1754427031460586

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News