Tańczące z zapałkami. Dziewczyny z Lor prezentują poetycki klip do „Matches”

Jednak to nie koniec niespodzianek od zespołu LOR. Razem z premierą nowego singla, dostajemy także nareszcie informacje o ich debiutanckiej płycie! Jej premiera jest bliżej, niż myślicie!

Lor to grupa stworzona przez cztery utalentowane nastolatki z Krakowa: Julię Skibę (pianino), Paulinę Sumerę (teksty), Jagodę Kudlińską (śpiew) i Julię Błachutę (skrzypce). Matches to pierwszy oficjalny singiel zapowiadający długogrający album Lor. Album Lowlight pojawi się na rynku 12 kwietnia. Na krążku poza niesłyszanymi dotąd utworami, znajdziemy także kilka wcześniej opublikowanych kawałków w nowych aranżacjach.

Teledysk do Matches powstał we współpracy ze studiem Motion Pikczer, odpowiedzialnym również za teledysk do utworu Windmill, którym zespół debiutował kilka lat temu, i dzięki któremu zyskał rozgłos. Rezultatem tej współpracy po raz kolejny jest delikatny, poetycki obraz, który idealnie współgra z muzyką zespołu. Sprawdźcie sami i klikajcie PLAY na górze strony!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News