Taktyka push and pull – toksyczni kołczowie podrywu Ci tego nie powiedzą

taktyka push and pull

Samozwańczy trenerzy podrywania mówią: taktyka push and pull to jedna z najbardziej skutecznych technik podrywu, która sprawi, że każda kobieta będzie twoja. Ale czy na pewno tak jest? A może mamy do czynienia z kolejnym toksycznym schematem opracowanym przez uwodzicieli?

Na czym polega taktyka push and pull i dlaczego to nie jest najlepszy pomysł?

Taktyka push and pull w oczach uwodzicieli

Aby w pełni zrozumieć wspomnianą technikę podrywu, warto najpierw zapoznać się z opiniami ekspertów na jej temat. Pod hasłem ekspertów mam na myśli oczywiście ludzi, którzy żyją z tego, że sprzedają zdesperowanym mężczyznom swoje kursy podrywania.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na przykład na blogu uwodzenie.org możemy przeczytać:

Push & pull to jedna z najpotężniejszych metod kreowania iskrzenia między kobietą, a mężczyzną. Może Ci się wydawać, że zauroczenie, chemia tworzy się, gdy spotykasz się z dziewczyną i macie taaak wiele wspólnego ze sobą. Jak dwie połówki pomarańczy. No cóż, tak bywa. Ale nie jest to reguła. Z dziewczynami, zwłaszcza tymi ładniejszymi, napięcie między wami tworzy się często z (początkowej) różnicy między wami. Tak samo jak napięcie prądu w kablu wynika z różnicy potencjałów.

Na stronie PoradnikFaceta.com możemy z kolei przeczytać, że to rodzaj błyskotliwej gry z partnerką.

Uwodziciele podają przykłady tych gierek. Dumnie tłumaczą, w jaki sposób możemy poderwać kobietę, przyciągając ją, a potem odpychając:

push and pull

Taktyka push and pull może objawiać się zarówno takimi minigierkami w rozmowie, jak i rzutować na całość relacji.

Jak działa taktyka push and pull?

Według kołczów podrywu i uwodzenia, taktyka push and pull działa w sposób następujący: musisz nieustannie na przemian zbliżać się do kobiety, by następnie nieco odpuszczać. Przykładowo, jednego dnia możesz zabiegać o spotkanie i dać z siebie wszystko w jego trakcie, by później się nie odzywać i zgrywać niedostępnego.

Taktyka push nad pull jest wykorzystywana w różnych sytuacjach i na wielu płaszczyznach, a jej głównym celem jest zatrzymanie przy sobie kobiety i rozkochanie jej w sobie. Na przykład jeśli piszesz z kobietą i ona się nieco rozpisała, to możesz nagle urwać rozmowę pod byle pretekstem, by później ją rozpocząć.

Kołczowie podrywu sugerują, że dzięki takim sytuacjom kobieta poczuje twoją wyższość i władzę w tej relacji, co tylko przekona ją do ciebie.

Na stronie Podrywanie.eu możemy przeczytać szereg zalet tego sposobu uwodzenia:

push and pull

Na blogu PoradnikFaceta.com możemy przeczytać o tym, w jaki sposób urozmaicić taktykę push and pull. Można na przykład… otaczać się pięknymi kobietami.

Macie się spotkać w gronie znajomych lub na imprezie? Przyjdź z piękną kobietą – koleżanką czy kuzynką i poproś, aby się naprawdę wystroiła. To wzbudzi w niej lekkie uczucie zazdrości i przedstawi Ciebie w intrygującym dla niej świetle. Kobiety bywają zazdrosne o inne atrakcyjne kobiety w towarzystwie, dlatego warto poprosić o pomoc nawet siostrę. Nie polecamy wzbudzania zazdrości kosztem zupełnie trzeciej osoby czy zauroczonej w Tobie dziewczyny, bo taki trójkąt się po prostu nie uda i każda ze stron będzie się czuła poszkodowana.

Push and pull – taktyka marnowania swojego czasu?

Nauczyciele podrywu są zgodni: stosuj taktykę push and pull, aby rozkochać w sobie każdą kobietę. Podsumujmy więc:

  1. Musisz analizować każde swoje posunięcie.
  2. Budujesz sztuczne poczucie wyższości przy ewidentnie niskiej samoocenie.
  3. Chcesz kontrolować kobietę i dążysz do tego.
  4. Działasz wbrew sobie: nagle urywasz rozmowę tylko po to, żeby pokazać, kto tu rządzi, nawet jeśli tak naprawdę dalej chcesz w niej uczestniczyć.
  5. Mieszasz kobiecie w głowie – taktyka push and pull jest toksyczna i opiera się na mechanizmach manipulacyjnych.
  6. Nie budujesz zdrowej relacji, tylko tworzysz jakąś dziwną wizję siebie jako samca alfa.

I tak w praktyce wygląda taktyka push and pull – służy wyłącznie temu, żeby podbudować swoje ego i nieco podwyższyć swoje skrajnie zaniżone poczucie własnej wartości. I to wszystko kosztem innej osoby.

O problemie opowiedział między innymi Gargamel w kultowym już filmie o kołczach podrywu. Wspomniał również o taktyce push and pull, która tylko marnuje czas, przede wszystkim tej osoby, która postanowiła się z tobą spotkać na randkę.

Zobacz także: Natalia Janoszek oszustką!

Natalia Janoszek oszustką – Krzysztof Stanowski publikuje niezbite dowody

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News