Tak wyglądają wygodne sandały według Japończyków

Sandały, które wyglądają jak kopytka

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, czas pomyśleć o odpowiednim obuwiu na ciepłe dni. Dzisiaj, naszą uwagę przykuły te przedziwne sandałki, zaprojektowane naturalnie przez mistrzów kreatywności – Japończyków.

Myśleliście, że chodzenie w szpilkach jest katorgą? A co powiecie na te kopytko-sandały? Na pierwszy rzut oka wyglądają tak, jakby nauka chodzenia w nich miała zająć więcej czasu niż nauka jazdy na rowerze i robienie licencji pilota razem wzięte. A nawet jeśli nauczycie się w nich chodzić, ryzyko skręcenia kostki wydaje się bardziej niż prawdopodobne.

Buty zostały zaprojektowane przez japońską firmę Walpurgis i zostały wykonane w większości z drewna, nie licząc wstążek dostępnych w trzech kolorach: czerwonym, czarnym i białym. Nazwa butów jest taka sama jak nazwa firmy – Walpurgis, co jest odniesieniem do mitycznego strażnika osób z różnego rodzaju wadami i dziwactwami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: Klapki w kształcie ryby

2 6 Tak wyglądają wygodne sandały według Japończyków 0 4 Tak wyglądają wygodne sandały według Japończyków 1 6 Tak wyglądają wygodne sandały według Japończyków

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News