Reebok w kolaboracji z MSCHF prezentuje: Pump Omni Zone 9

MSCHF Reebok Omni Zone 9

Reebok wchodzi w kolaborację z kolektywem kreatywnym MSCHF, by przypomnieć światu magię technologii obuwia z lat 90. W tamtych czasach technologia w butach bywała magiczna i intuicyjna! Firmy prześcigały się w innowacjach. Reebok ze swoim systemem PUMP rozwalił system, a pompowanie butów dawało przekonanie, że skacze się wyżej? Te czasy wracają w nowej, fascynującej odsłonie.

BoingBoing™ i Pump: Rewolucja w dopasowaniu

Reebok, wraz z innowacyjną grupą kreatywną MSCHF, wprowadza na rynek nową wersję kultowego modelu butów – Reebok Pump Omni Zone 9. Wyposażone w zaawansowaną technologię BoingBoing™ od MSCHF, to pierwsze na świecie buty z aż DZIEWIĘCIOMA (9) w pełni funkcjonalnymi pompkami. Oczywiście w oryginalnych butach PUMP mieliśmy jedną pompkę, ale MSCHF nie byliby sobą gdyby nie przekształcili tego pomysłu z właściwą sobie fantazją. Pompki indywidualnie wypełniają powietrzem aż dziewięć stref, dostarczając użytkownikowi najbardziej spersonalizowanego dopasowania w historii obuwia. Czy kiedykolwiek czułeś, że skaczesz wyżej dzięki pompowaniu butów? Teraz możesz odlecieć na orbitę.

MSCHF Reebok Omni Zone 9 – jak to działa?

Chcesz poczuć więcej “pompy”? MSCHF Reebok Omni Zone 9 spełni Twoje oczekiwania. Personalizuj swoje doświadczenie, naciskając pompkę na języku, na pięcie, na dolnej części języka, na cholewce, na dwóch zewnętrznych pompkach śródstopia, na tylnej pompce pięty, na wewnętrznej pompce śródstopia, na wewnętrznej pompce przedstopia, lub wszystkie naraz. Wykorzystaj moc powietrza według własnych upodobań.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Powrót do korzeni: Magia technologii obuwia

Pump, czyli system pompowania, pochodzi z ery, kiedy technologia obuwia była czymś magicznym i intuicyjnym, a nie bezosobowym produktem laboratoriów, skupiającym się na optymalizacji i współczynnikach sprężystości. System Pump działa na zasadzie radosnej logiki produktów z lat 90.

Materiały i szczegóły:

– Dziewięć w pełni funkcjonalnych pomp
– Poduszki powietrzne na języku, wewnętrznej i zewnętrznej stronie buta
– Technologia “Boing Boing”
– Cholewka wykonana ze skóry

Więcej o tym buciku i opcje zamawiania znajdziesz tutaj

Po sukcesie “Big Red Boots” stworzonych przez MSCHF, ta nowa kolaboracja z Reebokiem zapowiada się równie ekscytująco. Buty te nie tylko przypominają nam o nostalgicznych chwilach z przeszłości, ale również wskazują kierunek, w którym może podążać przyszłość obuwia sportowego.

Zobacz też najbardziej odjechany produkt MSCHF – Bit Red Boots #redboots Wielkie czerwone buty [VIRAL]

#redboots Wielkie czerwone buty [VIRAL]

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News