Taco Hemingway zrobił fanom niespodziankę! POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19 już dostępna w digitalu!

Mężczyzna dryfujący w basenie

Nie lada gratka dla wszystkich fanów Taco Hemingwaya. Niespełna 3 tygodnie przed premierą nowego solowego projektu artysta zdecydował się opublikować całą płytę w serwisach streamingowych.

Premiera fizycznego wydania POCZTÓWKI Z WWA, LATO ’19 zapowiedziana została na 9 sierpnia. Na oficjalnej stronie www.tacohemingway.com trwa preorder limitowanej wersji albumu wzbogaconej o 2 bonusowe utwory. Sesję okładkową wykonał Paweł Fabjański.

https://www.instagram.com/p/B0RaRjoCxYY/

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Pocztówkę Taco Hemingwaya możecie odsłuchać w całości zarówno na YouTube, jak i za pośrednictwem serwisów streamingowych. Nowa płyta zawiera 11 premierowych utworów, gdzie gościnnie usłyszymy m.in. Pezeta, Dawida Podsiadło, Rasa, Kizo, Rosalie i schaftera.

Fizyczny release został też wzbogacone o zestaw pocztówek dedykowanych każdemu z utworów. Sam Taco genezę i charakter nowego projektu opisał w następujących słowach:

Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć. I tak właśnie powstała “Pocztówka”. Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie (“SOMA” + “Café Belga” + “Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. (…) Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News