Szukasz pracy jako statysta, hostessa lub modelka? Poznaj Agencję Artystyczną Infernal

Kobieta i mężczyzna na tle nieba

Działają od 8 lat na terenie całej Polski. Zaczynali jako mała agencja statystów i modelek, jednak w krótkim czasie stali się jedną z najprężniej rozwijających się firm w tej branży.

Interesujecie się modelingiem, aktorstwem lub tańcem? Chcecie poznać od kuchni pracę przy realizacji reklam? A może waszym marzeniem jest udział w filmie, serialu lub programie telewizyjnym? Jeśli tak, to dobrze trafiliście.

Agencja Modelek Infernal stawia przede wszystkim na różnorodność na wielu poziomach – od wieku, przez typy urody, sylwetki, czy inne charakterystyczne cechy danej osoby. Tutaj niestandardowy wygląd bywa wręcz atutem! Zgłaszając swoją kandydaturę najważniejszym jest, by wybrać wyłącznie branże, w których czujcie się, jak przysłowiowa ryba w wodzie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dziewczyna w czerwonej sukni

Kobiety mogą zgłosić swoją chęć do podjęcia pracy jako: hostessa, modelka, statystka, fotomodelka, promotorka, epizodystka, aktorka, czy tancerka. Mężczyźni natomiast jako host, model, statysta, fotomodel, promotor, epizodysta, aktor i tancerz.

Współpracując z Agencją Infernal otworzycie sobie drzwi do świata mody, telewizji, branży reklamowej i promocyjnej. To także doskonałe miejsce do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych, a przy okazji uzupełnienia studenckiego lub domowego budżetu. Kto wie, może to, co miało być tylko chwilową przygodą zamieni się w pasję i drogę zawodową?

Dziewczyna w okularach

Wszystko, co musicie zrobić, to wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj, oraz załączyć odpowiednie zdjęcia. Fotografie powinny być aktualne i wyraźne z dokładnie widoczną twarzą i sylwetką, najlepiej na jasnym, jednolitym tle.

Po wysłaniu prawidłowo wypełnionego zgłoszenia nie pozostanie wam nic innego, jak tylko czekać na informację zwrotną od Agencji. A jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, więc warto spróbować swoich sił jeszcze dzisiaj!

A jeżeli nie szukacie pracy jako w żadnej z wcześniej wymienionych branży, a posiadacie własną firmę, to również dobrze trafiliście. Agencja Infernal w swojej ofercie posiada szereg usług:

  • zapewnienie statystów, epizodystów i aktorów do filmów, seriali i reklam, a także publiczności na nagrania programów telewizyjnych – zarówno na potrzeby mniejszych, jak i większych realizacji,
  • usługi modelek, fotomodelek, modeli oraz fotomodelów z nienagannym wyglądem, doświadczeniem oraz umiejętnościami pozowania, chodzenia po wybiegu, czy autoprezentacji. Wszystko zgodnie z wytycznymi Klienta,
  • organizację hostess i hostów na wydarzenia, gale, bankiety, premiery, imprezy firmowe, rozdania nagród, promocje i wiele innych.

Zainteresowani ofertą Agencji Infernal proszeni są o kontakt mailowy biuro@agencjainfernal.pl lub telefoniczny pod 721 230 265.

Nogi dziewczyny w butach

5/5 - (6 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News