Świąteczne podglądanie

Swatch Holiday Twist

sw2

Nadszedł czas, żeby powrócić do dziecięcych dylematów – Jak rozpakować prezent, żeby nie zniszczyć papieru i czy ciocia wybierze papier, przez który będzie można coś dojrzeć? Dzięki Swatch 2014 Seasons Special, HOLIDAY TWIST, możesz zacząć odliczanie do świąt bez strachu przed upomnieniami, jak: jeśli nie będziesz grzeczna, to… Każdy z 14 999 zegarków wchodzących w skład tej limitowanej edycji zachwyci Cię codziennie świątecznymi symbolami czy kolorami, dzięki umieszczonym na tarczy okienku w kształcie choinki. Coś nam mówi, że podglądanie staje się modne w tym sezonie!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zegarek HOLIDAY TWIST jest już w pełni gotowy na świętowanie i zachwyca złotymi elementami – najnowszym trendem tego sezonu – podążając efektownie za najnowszą modą. Tarcza przypomina połyskującą złotą śnieżkę, natomiast na pasku znajdują się bardziej tradycyjne małe śnieżki w białym kolorze na tle romantycznie skrzącego nieba. Chcesz ulepić bałwana? Nie ma problemu! Jeden z zimowych symboli, który spogląda przez okienko w kształcie choinki, to właśnie nasz dobry przyjaciel… ubrany w intrygujący róż. Gdy bałwan rozpuści się po 24 godzinach, jego miejsce zajmą gwiazdy, dzwonki, prezenty i inne świąteczne symbole, które czekają na swoją kolej, aby pojawić się w centrum zainteresowania. A może te symbole pomogą również przełamać pierwsze lody podczas rozmowy na parkiecie?

Z zegarkiem HOLIDAY TWIST podglądanie nie jest już zakazane i dlatego jego specjalne opakowanie z wyciętymi choinkami pozwala dostrzec kryjącą się w środku czerwień, zieleń i złoto. Ponadto trójwymiarowa, złota choinka na pokrywie pudełka, którą można udekorować drzewo, to doskonała motywacja, żeby zrobić coś pożytecznego. Czy może być lepszy przykład upcyclingu? Według świątecznej prognozy Swatch trend ten będzie równie popularny jak podglądanie.

Ile czasu zostało do wielkiego dnia? To zależy od miejsca, gdzie świętujesz, ale jeśli masz jednak wątpliwości, spytaj różowego bałwana!

Model: New Gent

Tarcza: Biała tarcza ze złotym brokatem oraz okienkiem w kształcie choinki

Koperta: Przezroczysty plastik o wysokim połysku ze złotym brokatem na przedniej części

Pasek: Przezroczysty silikon ze złotym i srebrnym brokatem

Specjalne opakowanie: Dwie kartonowe tuby. Zewnętrzna tuba jest perforowana, co zapewnia efekt przezroczystości. Wewnętrzna tuba została natomiast ozdobiona metalicznymi nadrukami i możną ją obracać. Pokrywa opakowania posiada trójwymiarową pionową choinką w złotym kolorze, którą można udekorować drzewo. Zegarek dostępny w limitowanej edycji, w liczbie 14999 sztuk.

Sugerowana cena detaliczna – 360 zł

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News