moda

STARIUM.CX™ – kolekcja [THE CXDE*]

STARIUM.CX™ to wisienka na torcie polskiego streetwearu. Marka właśnie zaprezentowała nową kolekcję kapsułową zatytułowaną – [THE CXDE*]. Kolekcja nawiązuje do identyfikacji wizualnej i spójnego, streetwearowego dresscodu – znaków rozpoznawczych STARIUM.CX™, który marka prezentuje od 6 sezonów. 


Nowe projekty STARIUM.CX™ zostały stworzone z myślą o użytkowej funkcjonalności dla kobiet i mężczyzn. Kolekcja utrzymana jest w futurystycznym oraz minimalistycznym klimacie, które są znakami rozpoznawczymi STARIUM.CX™. Ubrania z kolekcji [THE CXDE*] wyróżniają oryginalne printy i typografia zaprojektowane przez Baśkę Kowal @kowalbaska, innowacyjne detale, techniczne oraz funkcjonalne rozwiązania i najlepszej jakości materiały. Cała kolekcji została zaprojektowana oraz uszyta w Polsce.

6 elementów kolekcji [THE CXDE*]

[THE CXDE*] składa się z 6 elementów. Zip hoodie – czarnej bluzy z kapturem, stworzonej z grubej bawełny heavy fleece premium o gramaturze 500 g z oryginalną grafiką na plecach.

W kolekcji pojawiła się także ręcznie szyta, outdoorowa parka wykonana z impregnowanego, nieprzemakalnego, wiatrochronnego materiału z logotypem kolekcji oraz dużym, oversize’owym kapturem.

[THE CXDE*] to także dwa modele t-shirtów (biały i czarny), uszyte z bawełny czesanej premium o wysokiej gramaturze 200 g. Dopełnieniem looku, a przy tym piątej elementem są szorty ze sznurkami „glow in the dark”, wykonane z wysokiej jakości bawełny premium 290 g.
 Szóstym elementem zamykającym kolekcję jest frisbee, stworzone z myślą o miłośnikach aktywności na świeżym powietrzu.

 

Strona i sklep STARIUM.CX™

 

Jakość premium [THE CODE*]

Marka STARIUM.CX™ przyzwyczaiła swoich odbiorców do najwyższej jakości. Od początku istnienia wszystkie kolekcje tworzone są ze ściśle wyselekcjonowanych materiałów i z dbałością o detale. Nie inaczej jest również tym razem. W kolekcji [THE CODE*] ważną rolę odegrały materiały – najwyższej jakości czesana bawełna premium użyta w t-shirtach czy gruba bawełna heavy fleece premium o gramaturze 500 g użyta w bluzie z kapturem.Kampania kolekcji STARIUM.CX™ [THE CODE*]

Każdej kolekcji STARIUM.CX™ towarzyszy kampania składająca się z materiałów wizualnych oddających dresscode marki: szlachetny minimalizm. Lookbook [THE CODE*] „oddaje!” Tak tak, „oddaje” to odpowiednie słowo zarówno pod względem znaczenia jak modernistycznego podejscia do tematu streetwearu, który reprezentuje STARIUM.CX™. Autorem pięknych zdjęć nowej kolekcji oraz całej kampanii i lookbooka jest Jakub Szymański @jajakubszmm. Obserwujcie go!

 

Z okazji premiery kolekcji marka przygotowała specjalny kod rabatowy: CX10

STARIUM.CX™
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/starium.cx

Zobacz też: MSCHF x Jimmy Fallon – projekt z gwiazdą jednego z najsłynniejszych talk show na świecie

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Maya Hawke i jej marzycielski świat na albumie „MOSS”

Pierwszego dnia jesieni 2022 roku Maya Hawke podarowała swoim słuchaczom idealny soundtrack do podziwiania złotych…

16 godzin ago

Stylowe mścicielki w „Zróbmy zemstę” [recenzja]

16 września 2022 roku odbyła się premiera produkcji oryginalnej Netflix zatytułowanej „Zróbmy zemstę” – prawdziwej…

2 dni ago

Na czym polegają studia interaktywne?

Studenci wybierający naszą uczelnię i dostępne na WSB-NLU kierunki, mają możliwość studiowania w trybie niestacjonarnym,…

2 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Andrzej Stasiuk

Zbiór  „Grochów”, wydany ostatnio przez Czarne, to dobra okazja, aby przypomnieć sobie wczesne książki Andrzeja Stasiuka,…

3 dni ago

TOP 10: Najlepsze polskie gry komputerowe

Polski rynek gier komputerowych jest znacznie bardziej rozległy, niż można przypuszczać. Już od zamierzchłych lat…

4 dni ago

Najlepsze gejowskie kluby w Polsce

Doskonała muzyka, duży parkiet, smaczne i niezbyt drogie drinki... co jeszcze charakteryzuje godny uwagi klub…

4 dni ago