Spice Up! Zostanie otwarta wystawa z rzeczami Spice Girls

Pięć dziewczyn ubranych w kostiumy z motywem Pepsi i manekin

Zanim dowiemy się czegoś więcej na temat rzekomego powrotu Spicetek na scenę, mamy dla Was inną dobrą wiadomość – szczególnie, jeśli wybieracie się do Londynu!

Wannabe, Say You’ll Be There, Viva Forever, Spice Up Your Life – wszystkie te kawałki Spice Girls znamy i lubimy właściwie bez związku z dniem, godziną, czy ilością spożytego alkoholu. Budzą w nas tęsknotę za latami 90., które co chwila powracają jako inspiracje w muzyce, modzie, czy sztuce.

Jeśli Spice Girls to jedna z Waszych słabości, gdy powracacie myślami do tamtych czasów, to radzimy bookować bilet do Londynu. To właśnie tam od 27 lipca do 28 sierpnia będzie dostępna jedyna w swoim rodzaju wystawa SpiceUp, czyli orgazm dla Waszych oczu, jeśli jesteście wiernymi fanami Spice Girls. Na wystawie znajdziecie ponad 7 tysięcy eksponatów, włączając w to kultowe stroje, merch z lat 90., a nawet Spice Bus.

Odpalajcie powiew nostalgii lat 90. i zobaczcie zdjęcia części eksponatów, które będą dostępne do obejrzenia. Kto jest podekscytowany, ręka w górę!

Rate this post