Social mediowe T-shirty

Jak wiadomo, reklama jest dźwignią handlu. Czy sociale także powinny promować się poza internetem? Co by było, gdyby media społecznościowe miały koszulki reklamowe? Nie musicie sobie tego wyobrażać, mamy już zaprojektowane T-shirty!

T-shirt Printing London jest firmą zajmującą się robieniem nadruków na koszulki. Zespół jest pochłonięty tworzeniem coraz ciekawszych T-shirtów. Jedyną rzeczą, która pochłania go bardziej, niż projektowanie na zlecenie, jest tworzenie własnych unikatowych rzeczy. Ostatnio postanowił stworzyć bluzki reklamujące platformy społecznościowe.

White t-shirt template ready for your graphic design.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Media społecznościowe stały się częścią nas i często mają wpływ na to, jak się zachowujemy. Kiedy po raz ostatni spotkałeś kogoś, kto nie używa Facebooka? Tak naprawdę cali jesteśmy oblepieni logami tych znanych marek i rozpowszechniamy je własną postawą. Każdy z nas jest bohaterem w swoim wirtualnym domu. Media społecznościowe na pewno prędko nie znikną, więc może warto byłoby promować je poza internetem?

Co T-shirt Printing London ma na myśli, gdy mówi o mediach społecznościowych i projektach ich bluzek? Chodzi o to, żeby dany rodzaj koszulki jak najlepiej dopasować do charakteru platformy społecznościowej. T-shirty powinny oddawać specyfikę danej strony.

White t-shirt template ready for your graphic design.

Ile koszulek z nadrukami, tyle stylów. Wszystkie media mają swój własny, odrębny image. Gdyby użytkowników Facebooka uznano za jeden naród, to miałby największą populację na świecie! W związku z tym, skoro każde państwo może mieć koszulki w barwach narodowych, to czemu media społecznościowe nie mogą?

Co o tym sądzicie? Nosilibyście?

White t-shirt template ready for your graphic design.

White t-shirt template ready for your graphic design.

 

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News